Kimse Bilmez’in üçüncü bölümünde neler yaşandı?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Salı akşamları atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez, 3.bölümü ile Tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Kimse Bilmez’in yeni bölümü, Tüm Kişiler’de %6,27 izlenme oranı ve %19,73 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Ali, Sevda’nın Uygar’a olan borcunu kapatıp, onu bir daha Sevda’yı rahatsız etmemesi yönünde uyardı. Uygar, Sevda’dan asla vazgeçmeyeceğini, Sevda’nın kardeşini öldürmeyi göze alarak göstermiş oldu. Ali, Uygar’ın oyununa düşmedi ama Sevda’nın gözünde Sinan’ı vuran kişi olarak kaldı. Ali, kumpası kuranın Uygar olduğunu anlayabilecek mi?

Sevda, Ali’ye olan ilgisi sürekli artarken hayallerinin de peşinden koşmaya devam etti. Ajansta ilk çekimlerini yaptı, güzel günlerinin başlangıcı olacağını düşündüğü ilk sözleşmesini imzaladı. Sevda’nın hayalleri Ali ve Sevda ilişkisini nasıl etkileyecek?

Ali, kardeşini bulma umuduyla gittiği yerde ölümle burun buruna geldi. Tuğrul Baba’nın nasihati sayesinde hayatını kurtardı ama Sinan’ı vuran kişi olarak suçlu pozisyonuna düştü. “Sinan yaşayacak mı? Ali hapse mi düşecek? Sevda kardeşini vurduğunu düşündüğü Ali’yle ilgili nasıl bir karar alacak?“ gibi sorular önümüzdeki hafta yanıt bulacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.