Bu onun tarzı: Ekin Koç!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Sana Bir Sır Vereceğim ile çıktığı yolculuk farklı ve keskin bir yola doğru devam etti. Şampiyon, Bozkır, Senden Bana Kalan, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Benim Adım Gültepe, Ali ve Nino, Hayat Sırları derken onu birbirinden farklı karakterlerde izledik. 2013 yılından beri hayatımızda olan Ekin Koç genç kuşağın en dikkat çeken isimlerinden biri… Kendisini daha yakından tanımak isteyenler için ya da hali hazırda onu sevenler için ona dair minik detayları Instagram hesabıyla ve minik cümlelerle özetledik.

1- Seçici, temkinli ve dikkatli!

Kendisini her projede ya da her popüler şeyin içinde görmeniz zor. Kendine göre kriterleri var, onu yakından takip edenler bunu çok iyi biliyor. Sağlam ve kalıcı adımlar atmak niyetinde olduğunu sadece bundan bile anlayabilirsiniz. Hatta kendisi ile tanışıklığınız daha başlamadıysa Bozkır ve Benim Adım Gültepe performanslarına ivedilikle göz atmanız önerilir.

2- Dikkat çeken bir aura!

Magazinsel durumlarla ya da basınla çok içli dışlı ilişkiler olduğu söylenemez. Sosyal medya kullanımı da içinde bulunduğu meslek ve yaş grubuna göre oldukça az… Ama kendisini bir gören kolay kolay unutamıyor, “Yetenekli çocuk, yeni işi ne acaba?” sorusunu sorduruyor. Her yaştan hayranı olmasını bu güçlü aurasına bağlayabiliriz.

3- Işığı parlayan bir yetenek!

İki gün sonra kendisini bir şarkısı olarak da izleyebiliriz, belki bir komedi filminin başrolü de olabilir. Şimdiye kadar ağırlıkla drama işlerinde gördüğümüz Ekin Koç’un televizyon dizilerinden ziyade dijital platformlarda yer aldığı 7Yüz ve Bozkır gibi projelerde ortaya koyduğu performans uzun süre konuşulmuştu. Şampiyon filmi ise geçtiğimiz yılın en çok izlenenlerinden biri olmayı başardı.

4- Gizemli bir duruş!

Röportajları merakla bekleniyor, hayatı hakkında minik detaylar hayranları tarafından özenle takip ediliyor. “AyTil” zamanından beri adım adım büyüyen bir kitlesi var. “Rekabeti seviyorum, çıta koyan, engelleri aşmayı seven bir yapım var. Ama diğer yandan çabuk pes ederim. Olmuyorsa çok zorlamam, küserim. Sadece insana değil, yaptığım şeye küsebilirim.” dediği bir röportajında ise hayata karşı kendi hakkında ufak bir ipucu vermiş.

5- Akılda kalan karakter yorumları!

Halis Karataş’ı canlandırması ilk önce garipsendi, daha sonrasında “Bunu daha iyi kimse yapamazmış.” dendi. Sana Bir Sır Vereceğim ile çıktığı yolda “Gençlik dizisi oyuncusu olarak kalabilir.” diyenlere inat her karakterde kendini biraz daha geliştirdi. Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de ise dizi bittikten sonra “Nasıl fark edilmedi performansı?” dendi. Kısacası ekrana attığı imza silinebilecek olanlardan değil, kendini zamanla sağlamlaştıranlardan…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı