Oscar heyecanı D-Smart’ta devam ediyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

D-Smart’ın, HD yayın kalitesinde zengin içerikli film kanallarında Şubat ayı boyunca Oscar heyecanı devam ediyor. Oscar adayı olmuş ve Oscar almış filmler Şubat ayı sonuna kadar D-Smart film kanalları; MovieSmart Premium, MovieSmart Platin, MovieSmart Gold, MovieSmart Action, MovieSmart Fest, MovieSmart Family, MovieSmart Classic”te  gösterimde! “MovieSmart Türk”te ise Türkiye’nin Oscar adayı filmlerinden oluşan bir seçki 26 Şubat Pazar sinemaseverlerle buluşacak. 

Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart, HD yayın kalitesi ve sürekli yenilenen zengin içeriği ile Oscar ödüllü ve Oscar adayı filmleri izleyicilerin beğenisine sunuyor. Oscar heyecanının yaşandığı Şubat ayı sonuna kadar 551 adaylık ve 197 dalda ödül kazanmış 190 film MovieSmart Premium, MovieSmart Platin, MovieSmart Gold, MovieSmart Action, MovieSmart Fest, MovieSmart Family, MovieSmart Classic’te sinemaseverler ile buluşuyor. 

MovieSmart Türk’te ise yönetmenliğini Deniz Gamze Ergüven’in yaptığı “Mustang” ve Türkiye’nin geçmişteki Oscar adayları ekranlarda olacak. D-Smart Sinema-Dizi ve üzeri paket aboneleri Oscar heyecanının yaşandığı Şubat ayı sonuna kadar Creed: Efsanenin Doğuşu (Creed), Casuslar Köprüsü (Bridge of Spies), Joy, Marslı (The Martian), Diriliş (The Revenant), Spotlight, Brooklyn gibi unutulmaz filmleri izleyecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.