Kimse Bilmez’in beşinci bölümünde neler yaşandı?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Salı akşamları atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez, 5.bölümü ile Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu. Kimse Bilmez’in yeni bölümü,Tüm Kişiler’de %4,91 izlenme oranı ve %16,78 izlenme payı ve 20+ABC1’de %3,88 izlenme oranı ve %13,20 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Babasının, Ali’nin oğlunu öldürdüğünü öğrenen Sevda’nın dünyası başına yıkıldı. Sevda önce intiharın eşiğine geldi sonra babasıyla yüzleşti. Sonunda çareyi Ali’den uzak durmaya karar vermekte buldu. Babasıyla aşkı arasında sıkışınca Sevda kararının arkasında durabilecek mi? Öte yandan Sevda, babasının korkunç sırrını Ali’ye anlatmaya karar verdi. Sevda, Ali’ye her şeyi anlatacak mı?

Pilot, Duygu’nun eczanesini basan adamlarla kavga etti ve Pilot’a hapis yolu gözüktü. Pilot’un Duygu için yaptıkları, Duygu’nun hislerini değiştirecek mi?

Ali, kendisine kurulan tuzakla ilgili Uygar’ı suçlarken, Uygar zekice hamlelerle Ali’nin elinden kurtulmayı başardı. Yine de Ali, Kepçe’nin telefonundan bulduğu izi takip ederek Amca’ya ulaştı. Ali kendisine kumpas kuranın Uygar olduğunu öğrenebilecek mi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.