Digiturk’te ‘Kazandıran Kamu Kampanyası’ ile avantajlı üyelik dönemi başlıyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, beIN MEDIA GROUP’un güçlü rüzgarıyla müşteri memnuniyetini odağına alan yenilikçi çalışmalarına hız verirken, ‘Kazandıran Kamu Kampanyası’nı hayata geçirdi.

Buna göre kamu çalışanları kampanyaya tanımlı paketlerden 1 yıl boyunca yüzde 20 indirimli faydalanma fırsatı yakalayacak. Bununla birlikte referans olarak Digiturk üyesi yapacakları her kamu çalışanı yakınları için, hem kendileri hem de yeni üyeler 12 ay boyunca Taraftar spor paketi üyeliklerine ayrıca ek 10’ar TL, ‘Ailenin Yıldızı’ ve ‘Filmin Yıldızı’ paket üyeliklerine ise ek 5’er TL daha indirim kazanarak, yapacakları üye sayısına göre yüzde 70’e varan indirimden yararlanabilecekler. 3 Ağustos’a kadar geçerli olacak ve ilk ay bütün kanalların hediye edileceği kampanyada belgeselden filmlere ve spora her şey Digiturk’ün benzersiz dünyasında üyelerini bekliyor.

beIN MEDIA GROUP’un uluslararası know-how’ı ve vizyonu ile yoluna güçlü adımlara devam eden Digiturk’ün sunduğu yenilikler tüm hızıyla sürüyor. Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, önemli bir yenilik daha gerçekleştirerek ‘Kazandıran Kamu Kampanyası’nı hizmete aldı. Artık Digiturk’e üye olmak isteyen kamu çalışanları, 12 ay kullanım sözüyle, kampanya dahilindeki paketlerden yüzde 20 indirimli yararlanma fırsatı yakalıyorlar. 3 Ağustos’ta sona erecek kampanya ile ilk ay tüm kanallar da hediye ediliyor.

Bunun yanı sıra kamu çalışanları, başka bir kamu çalışanı yakınlarını Digiturk üyesi yapmaları durumunda, hem kendileri hem de yeni üye yapacakları kişi; 1 yıl boyunca Ailenin ve Filmin Yıldızı paketleri üyeliklerine ek 5 TL, Taraftar Paketi üyeliklerine de ek 10 TL indirim kazanacaklar. Böylece kendileri ve yakınları yüzde 70’e varan avantajlardan rahatça yararlanabilecekler.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı