Kara Sevda rüzgarı Amerika’da esmeye devam ediyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Star’da 2 sezon boyunca yayınlanan Kara Sevda, ABD’nin İspanyolca yayın yapan en önemli televizyon kanalı Univision’da yayınlanmaya başladı. Kanalın prime time’da yayınladığı ilk Türk dizisi olan Kara Sevda, “Amor Eterno” ismiyle ekranlardaki yerini aldı. İlk bölümü Pazartesi akşamı yayınlanan dizi, izleyicilerden büyük ilgi görerek reyting yarışında tüm rakiplerini geride bıraktı.

Kanalın en güçlü rakiplerinden biri olan Telemundo’da eş zamanlı yayınlanan programları her kategoride geçen “Amor Eterno” ilk gününde 18-49 yaş grubunda rakibinden %18, 18-34 yaş grubunda ise %70 daha yüksek reyting alarak muhteşem bir başlangıç yaptı.

Yurtdışında “Endless Love” adıyla bilinen Kara Sevda, geçtiğimiz yıl Uluslararası Emmy ödüllerinde “En İyi Telenovela” ödülüne layık görüldü. 2016 yılında ise Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde Jüri Özel Ödülünü kazandı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.