İrem Helvacıoğlu oynasa güzel olur dediğimiz beş rol!

3 dakikada okuyabilirsiniz

2013’de Kurtlar Vadisi Pusu’da Esra rolüyle hayatımıza girdi. Sonrasında Behzat Ç., Muhteşem Yüzyıl’da kendisini izledik. Güneşin Kızları ve No:309’dan sonra yıldızı iyice yükselmişti. O arada iki filmde yer aldı. Ve sonrasında yıldızını gökyüzüne uçuran Sen Anlat Karadeniz geldi. Nefes Zorlu Kaleli karakteri son iki yılın en çok konuşulanlarından ve sevilenlerinden biri olmayı başardı. Kendisinin yaşı genç, yolu uzun… İrem Helvacıoğlu’nu görmek istediğimiz ve güzel olabileceğini düşündüğümüz beş karakteri yazdık.

1- Hırslı ve başarılı bir iş kadını!

Memur bir anne babanın kızı olarak dünyaya gelmiş. Çocukluğundan beri en iyi okullarda okumak için çaba vermiş, kendinden küçük iki kardeşine hiç yorulmadan ablalık yapmış. Hırsıyla ve zekasıyla stajyer olarak girdiği şirkette genel müdürlüğe kadar yükselmiş. Hayatta tek isteği ailesine ve kendisine daha iyi bir hayat sunmak ve daha başarılı olmak olduğu için aşka kalbini asla açmamış. Annesi ve babası da yalnızlığından şikayet etmeye başlamışken onlara karşı durmuş. Hikayesi bu şekilde durgun devam ederken karşısına çıkan rakip şirketin genel müdürü tüm fikrini değiştirebilir mi? Üstelik lise yıllarında kendine zorbalık yapan bu adamı affetmesi mümkün olabilir mi?

2- Gizli görevde olan bir polis!

Çok tehlikeli ve kalabalık bir grubun peşinde, gizli görevde bir polis… Hesapta Güney sahillerinde bir yerde bir kafe işletiyor ama tek yapmak istediği gençlere ve çocuklara zehir satan bu çeteyi çökertmek. Teşkilat içinde olan entrikaların ise tam ortasında, her an görevi tehlikeye girebilir. Bu sırrını söylediği en yakın arkadaşı ise kasabayı terk etmek üzere… Ya tamamen tek başına kalacak, ya tehlikeyi tümüyle göze alıp bu sırrını bir sene önce kafede çalıştığı sevgilisine de söyleyecek.

3- Romantik bir komedi hikayesinin esas kızı!

Hayvanları çok seven, barınaklarda gönüllü olarak çalışan, tatlı bir ailenin tek kızı… Mahallede herkes onu çok seviyor, kimin başı darda olsa yardımına o koşuyor. Günleri böyle tatlı tatlı geçerken ailesine yardımcı olmak için bir işe girmeye karar veriyor. Yeni arkadaşlıklar, yeni insanlar ve hayatında hayal edemeyeceği kadar büyük bir aşk onu bekliyor. Hem de çok eğlenceli anlarla!

4- Aranan bir mafya babasının asi kardeşi!

Ağabeyi sayesinde asla “Hayır!” kelimesi duymamış, her istediği olmuş, yıllarca Avrupa’da yaşamış genç bir kadın… Günün birinde gelen bir telefonla İstanbul’a dönmek zorunda kalıyor. “O benim herşeyim!” dediği ağabeyinden haber yok, yengesi ise çocuklarla sessizlik yemini etmiş durumda… Her gün yeni bir tehdit, her gün yeni bir olayla karşı karşıyayken tüm bunların üstesinden gelmeyi başarabilecek mi?

5- Zengin ama mutsuz, aşkı arayan bir kadın!

Başarılı tasarımları ile moda sektöründe adından söz ettiren bir modacı… Çizimlerinde, tasarladığı her detayda aşkı arıyor, aşkı anlatıyor. Tüm dünyayı avuçlarının içine alabilecek gücü varken yalnız hissetmek onu fazlasıyla mutsuz ediyor. İçinde olduğu yalan dünyada onu gerçekten sevecek birini arıyor. Bu yolda çok fazla hatası, acısı olacak. Peki gerçekten aradığı büyük aşkı bulabilecek mi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı