Ekin Koç canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

Ekin Koç canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

Ekin Koç canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

27 02 2017 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 27 02 2017

Sana Bir Sır Vereceğim ile hayatımıza giren Ekin Koç birbirinden farklı rolleri başarıyla canlandıran genç bir yetenek... Cool duruşu, kendine güvenen tavırları ve karakterleri canlandırırken sessiz, sakin bir şekilde seyirciyi etkilemesiyle son yolların yükselenlerinden... Kendisi için beş karakter düşündük, "Bu karakterleri canlandırsa ne güzel olur!" dedik. Buyurun, beraber bakalım!

1- Evsiz bir gezgin!


Fotoğraf: Ekin Koç Resmi Instagram Sayfası

Annesi ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, ablası ve eniştesiyle büyümüş, on sekiz yaşına gelince evden ayrılmış bir karakter... Dünyayı geziyor, gezdiği her yerde günlük işler yapıyor, para biriktiriyor, bir diğer ülkeye geçmek için gerekenleri yapıyor. "Hayatta tek bir amacım var, ölene kadar yeni insanlar tanımak ve hayatımı güzel bir fotoğrafa çevirmek." diyor. Bir sokak kavgasında hiç tanımadığı zengin bir adama yardım etmesiyle tüm hayatı değişiyor. Farkında olmadan tehlikeli işlere giriyor, üstüne üstlük hayatında ilk kez aşık oluyor. Ekin Koç'u böyle bir rolde izlemek güzel olurdu, film-dizi fark etmez.

2- Kiralık katil!


Fotoğraf: Ekin Koç Resmi Instagram Sayfası

Tehlikeli, güvenilmez ve çekici! Zengin adamların, tanınmış oyuncuların "kirli" işlerini yapan bir kiralık katil... Arkasında asla iz bırakmaz, "Kusursuz cinayet vardır, benim tarafımdan işlenirse!" diyecek kadar da kendine güveniyor. Tek bir şartı var, öldüreceği kurbanın hikayesini kendisini kiralayan kişiden değil, onu tanıyanlardan duymak istiyor. Eğer kendi adalet terazisinde aklına yatarsa işi bitiriyor. Peşine düşen güzel ve zeki dedektife kadar işler onun için yolunda gidiyor, sonrasında ise her şey bir hayli karışacak. Ne dersiniz? Etkileyici olmaz mıydı?

3- Hayalleri olan bir denizci!


Fotoğraf: Ekin Koç Resmi Instagram Sayfası

Hiç deniz görmemiş bir şehirden çıkan genç bir adam... Denizi ilk gördüğü anda ise sonsuz mavilik bir anda en büyük aşkı oluveriyor. Aklında sadece denizde olmak var, gemilerle uzağa gitmek. Sonra başladığı yere yeni hikayelerle dönmek, beraber vakit geçirdiği insanlarla yeni bir hayata adım atmak... Kalp hastası olduğunu öğrendiğinde ailesi ve doktoru "Bir daha o kadar uzun yolculuk yok!" demesine rağmen yola devam ediyor. Sonrasında ise olanlar biraz dram, biraz neşe... Böyle zor ve etkileyici bir rolün altından kalkacağını düşünüyoruz, ne dersiniz?

4- Fantastik bir hikayenin kahramanı!


Fotoğraf: Ekin Koç Resmi Instagram Sayfası

Fantastik bir ortamda geçen, insanlarla uzaylıların bir arada yaşadığı bir ülkenin vatandaşını canlandırsa farklı olmaz mı? Kötü insanlar ve kötü uzaylılar arasında "İyi" tarafta kalmak için diğer iyilerle beraber hareket eden ve inancını asla kaybetmeyen bir genç adam... Sıradan bir adamken bir anda "kahraman" olan bir karakter... Güzel olabilirdi, ne de olsa Sana Bir Sır Vereceğim'den fantastik bir dünya deneyimi de var. 

5- Çapkın bir iş adamı!


Fotoğraf: Ekin Koç Resmi Instagram Sayfası

Adeta "altın" renkli bir dünyanın içine doğmuş ve hayatında hiçbir zaman "Yok!" ya da "Hayır!" kelimelerini duymamış, tek amacı başarılı olmak olan kadınların sevdiği bir karakter... Kimsenin yanında uyanmak, kimseyle beraber kahvaltı yapmak ya da kimseyle tatile gitmek onun tarzı değil... Hayatında tek düşkün olduğu kişi kendinden küçük erkek kardeşi, onu da kendine benzetmek istiyor ancak erkek kardeşi on sekiz yaşında evlenmeye karar verince işler bir anda değişiyor, sonrasında yaşananlar ise kimilerini güldürür, kimilerini kızdırır! Ne dersiniz? Bizce hiç fena olmazdı!

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?