Brad Pitt’li Netflix orijinal filmi War Machine’den ilk görüntüler ve tanıtım fragmanı yayınlandı!

1 dakikada okuyabilirsiniz


Netflix bugün; Brad Pitt, Tilda Swinton ve Sir Ben Kingsley’in rol aldığı uzun metrajlı orijinal film projesi War Machine’den ilk görüntüler ve tanıtım fragmanını paylaştı. Animal Kingdom’un ünlü yönetmeni David Michôd’un yönetmen koltuğunda oturduğu film, 26 Mayıs 2017’de sadece Netflix’te izleyecilerle buluşacak.

Absürt – savaş filmi War Machine, sonu olmayan modern bir savaş makinesinin içinde kalan ünlü General Glenn McMahon’un etrafında şekilleniyor. War Machine tanıtım fragmanını izlemeye ne dersiniz?

Filmin konusu ise şöyle;

Günümüz için absürt bir savaş hikayesi anlatan War Machine’de yazar-yönetmen David Michôd (Animal Kingdom), bir Amerikan Generali’nin hem gerçeklik, hem de vahşi bir parodinin bir parçası olarak hızlı yükseliş ve düşüşünü ele alıyor. Michôd, doğuştan bir liderin, maceranın kara merkezine kendinden emin bir şekilde yürüyüşünü absürt bir açıdan ele alıyor. Hikayenin merkezinde yer alan  Brad Pitt, bir neslin en kutuplaştırıcı savaş karakterlerinden birisi olan başarılı, karizmatik dört yıldızlı General Stanley McChrystal’i canlandırıyor. General McChrystal, Afganistan’daki NATO güçlerini komuta etmek için bir rock yıldızı gibi öne atılmış, ne var ki bir gazetecinin kayıtsız şartsız tüm gizli yönleri açığa vuran makalesiyle alaşağı edilmiştir.


Fotoğraf: Netflix

Netflix’in orijinal yapımı olan bu film, gazeteci Michael Hastings’in The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan adlı eserinden ilham alınarak gerçekleştirildi. War Machine filminde, Brad Pitt’e Tilda Swinton, Sir Ben Kingsley, Anthony Michael Hall, Topher Grace, Will Poulter, Lakeith Stanfield, Emory Cohen, John Magaro, RJ Cyler, Alan Ruck, Scoot McNairy ve Meg Tilly eşlik ediyor. Ian Bryce ve Plan B’den Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Brad Pitt filmin yapımcılığını üstlenirken  James Skotchdopole ise baş yapımcı koltuğunda yer alıyor. Film 26 Mayıs 2017’de Netflix’te yayınlanacak.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı