46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülleri’nin sahipleri belli oldu!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Pantene’in sponsorluğunda 5’inci kez gerçekleşecek bu heyecanlı törenin merakla beklenen kategorilerinden biri de elbette ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’…Bu yıl 5’inci kez verilecek ödülün sahipleri ise yetenek ve rol aldığı işlerdeki başarılarıyla ve kariyerlerinde yaşadıkları dönüşümle adlarından sıkça söz ettiren üç genç oyuncu oldu!

Türkiye’nin en prestijli ödül töreni olan Pantene Altın Kelebek Ödülleri, dünyanın 1 numaralı saç bakım markası* Pantene ve Hürriyet Grubu iş birliğiyle bu yıl 46’ıncı kez düzenlenecek. Herkesin heyecanla beklediği ödül töreninin en çok merak edilen kategorilerinden biri olan ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’ ise bu yıl 5’inci kez sahiplerini bulacak.

Pantene Altın Kelebek Özel Jürisi tarafından, gelecek vaat eden oyuncular arasından seçilen ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’nün kazananları belli oldu. Yetenekleri, güçleri, başarıları ve bu yıl kariyerlerinde geçirdikleri dönüşüm dikkate alınarak değerlendirilen ödülün sahipleri; Alina Boz, Ebru Şahin ve İlayda Alişan televizyon ve müzik dünyasından en başarılı isimlerin ödüllendirileceği Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerini alacaklar.

Pantene Yıldızı Parlayanlar Alina Boz, İlayda Alişan ve Ebru Şahin kimdir?

Alina Boz

1998 Moskova doğumlu Alina Boz çıkışını Hazal karakteri ile Paramparça dizisinde yapmıştır. Dedesiyle beraber tiyatro izlemeye gittiklerinde işin perde arkasını merak eden Boz, Türkiye’ye taşınınca tiyatro kursuna başlamış ardından bir ajansa yazılıp reklam filmlerinde rol alarak sektöre adım atmıştır. Güzel oyuncu şimdilerde Elimi Bırakma dizisinde başrol oynamaktadır. Dizi yakaladığı başarı ile yeni sezonda da ekranlarda olacak. Dalgalı ve bakımlı saçları ile beğeni toplayan Alina Boz, 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde yeteneği, ışıltısı ve başarısıyla Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’nü alacak.

Ebru Şahin

Sporcu kimliğini bırakıp reklamlarda oynayarak kariyerini oyunculuğa yönlendiren Ebru Şahin ise 1994 yılında İstanbul’da doğdu. 11 yaşından beri lisanlı sporcu olan Şahin, kalbinin sesini dinleyerek oyuncu olmaya karar veriyor.İstanbullu Gelin dizisi ile Türkiye’de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Diziyi kendisi için şöyle tanımlıyor: ‘’ Bu proje benim için bir kozaydı. İlk aşamayı tamamlayarak kelebek olmaya adım attım.’’ Rol aldığı her projenin hayatındaki yerinin çok önemli olduğunu belirten Şahin, her işinin ona başka bir dünya, başka bir farkındalık verdiğini belirtiyor. Pozitif düşünce, güleryüzlü çevre ve her şeyin mümkün olduğuna inancı güzel oyuncuyu geleceğe dair motive ve teşvik eden unsurlar arasında yer alıyor. Hayattaki en büyük tutkusu spor ve sanat. Şimdilerde ise reyting rekorları kıran Hercai’de başrolü üstleniyor. Kıvırcık ve hacimli saçları ile dikkatleri üzerine toplayan Ebru Şahin, 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’nü kucaklayacak.

İlayda Alişan

‘Çukur’ dizisindeki saf ve temiz kalpli Akşın karakteri ile hafızalara kazınan İlayda Alişan 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Babasının arkadaşının onu beğenip, bir ajansa kayıt ettirmesiyle oyunculuk kariyerine başladı. Onun hayatındaki iyi ki yaptığı iş. Çukur dizisini de hayattaki dönüm noktası olarak tanımlıyor. Keşke demeyi sevmeyen güzel yıldız, hayattan ders alması gerektiğini düşünüyor. Başkalarının hayatına dokunmak, ilham olmak onun için en güzel başarı. Tüm kadınların kendi başlarına bir birey olarak, son derece güzel ve farklı olduklarını düşünen Alişan devamında şöyle belirtiyor: ‘’ Herkesin farklı bir rengi, farklı nüansları var. O yüzden sırf kadınların değil, aslında tüm insanların cinsiyet gözetmeksizin kusurlarıyla, karakteriyle, kişisel değerleriyle ve tabii ki dış görünüşlerinin harmanıyla o mutlak güzelliği sahip olduklarına inanıyorum.’’ Uzun ve canlı saçları ile herkesi büyüleyen İlayda Alişan, 46. Altın Kelebek Ödülleri’nde alacağı Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü ile başarısını taçlandıracak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı