Demet Özdemir oynasa güzel olur dediğimiz beş rol!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Erkenci Kuş’un sona ermesine günler kaldı. Demet Özdemir uzun zamandır yaz aylarının biricik kraliçesi, yeni neslin en çok konuşulan ve takip edilen kadın oyuncularından… Kendisi Sana Bir Sır Vereceğim ile yola çok farklı bir proje ile çıkmıştı. Artık yoğun bir hayran kitlesi tarafından “Romantik-komedi dışında bir şey yapmalı!” denilen Demet Özdemir için aklımızdan beş rol geçti. Ve yazıya döktük.

1- Ailenin asi kızı!

Güzel, seksi, zengin ve alımlı… Zengin bir ailenin asi kızı o. Tabulara karşı çıkan, ailesinin istediği gibi yaşamayan biri diyebiliriz. Partiler, sahiller, gezmeler, tozmalar onun oyun alanı ve en sevdiği yerler. Hayatında hiçbir zaman ona “Dur!” diyen olmadığı için hayatı boyunca ona mantıklı nedenlerle “Dur!” diyen birini aramış. Bulunduğu ortamda öyle birini bulmak zor. Peki gerçekten öyle birini bulmak için nereye gitmesi gerek? Belki de bütün parıltılı hayatını geride bırakmalı…

2- Ününü kaybetmiş bir yıldız!

Tüm ışıklar onun üzerindeyken hayat çok güzeldi. Ünlüydü, zengindi ve herkes onu konuşuyordu. Ancak gün geldi yaptığı işleri kimse beğenmemeye, izlememeye ve ondan bahsetmemeye başladı. Yapabileceklerini düşünüyordu, yeni bir yola girmeliydi. Etrafında en çok kime güvenebilirdi? Yeniden yola çıkmak için ne yapmalıydı? Yolda gördüğü ufak bir kız ona hayatı yeniden öğretmek üzereydi. Ve ilhamını da onun sayesinde tanıştığı genç adamda bulacaktı.

3- İdealist bir öğretmen!

Dışarıdan bakınca sıradan bir resim öğretmeni gibi görünüyor ama o iş öyle değil! Kendi ailesine olduğu kadar öğrencilerine de önem veriyor, hayatlarına dokunuyor. “Onlar için hiçbir şey yapamayız!” diyenlere inat her öğrencisinden yeni bir kompozisyon çıkarmaya çalışıyor adeta… Daha güzel günler için bir mucize arıyor. Belki de bulmak üzeredir.

4- Kendi markasını kuran bir girişimci!

Etrafında birçok düşmanı, rakibi olan genç bir girişimci… Özellikle genç kadınların hayatını değiştirmek için yemin etmiş genç bir kadın… Yakın mesafesinde dönen entrikalar onu yorsa bile hiç durmuyor. Çalışıyor, çabalıyor ve işinden başka hiçbir şey düşünmüyor. En yakın düşmanı ailesinden biriyken onu kim uyarabilecek? Çok güvendiği arkadaşları mı? Yoksa hayatına bir anda giren ve “ilk aşkım” dediği adam mı?

5-  Bunalımda bir genç kadın!

Büyük bir aşk hikayesinin ardından terk edilmiş. Aşka ya da insanlarla hiçbir inancı kalmamış. Yıllar önce onu bırakıp giden babası, sadece onu dinlemekle yetinen annesi ya da kız kardeşi ona yardımcı olamıyor. Yeni bir hayata başlamak için biriktirdiği para ile yeni bir şehre taşınıyor. Aklında yavaş yavaş dünyadan silinmek var. Peki bu fikrinden onu vazgeçiren biri olabilecek mi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.