İstanbul Kırmızısı’na görkemli gala!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, İmaj ve İtalya’dan R&C Produzioni ve Faros Film ortaklığıyla gerçekleşen; Türkiye’nin yıldızlarından oluşan kadrosuyla merakla beklenen “İstanbul Kırmızısı” filmi bugün sinemaseverlerle buluşuyor. 


Fotoğraf: ID İletişim

Başrollerinde Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür ve Nejat İşler’in yer aldığı İstanbul Kırmızısı  Uniq Hall’de gerçekleşen galasında ilk seyircileriyle buluştu. İstanbul’un başrol oynadığı, eve dönüş, hesaplaşma ve aşk hikayesini çarpıcı bir dille anlatan filmin galası; kıyafet ve aksesuarlarından kırmızının eksik olmadığı yüzlerce davetlinin katılımıyla gerçekleşti. 


Fotoğraf: ID iletişim

Galaya; Ferzan Özpetek ve filmin oyuncuları Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür, Nejat İşler, Çiğdem Selışık Onat, Zerrin Tekindor, Reha Özcan, Ayten Gökçer, İpek Bilgin, Cemre Ebuzziya, Tuğrul Çetiner, Şerif Sezer, Nergis Öztürk Toktaş , Rıza Kocaoğlu’nun yanı sıra Kamil Güleryüz, Nergis Kumbasar, Onur Büyüktopçu, Hamdi Alkan ve eşi, Varol Yaşaroğlu, Seçkin Özdemir, Hande Erçel, Hatice Aslan, Pınar Deniz, Sevim Emre, Orhan Gencebay, Çiğdem Batur, Hande Doğandemir, Gani Müjde ve eşi Belma Canciğer, Süheyl- Çiğdem Uygur, Emel Sayın, Gaye Su Akyol, Selma Ergeç ve Can Öz, Pelin Akil, Anıl Altan, Mine Tugay, İpek Erdem, Hazım Körmükçü, Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Cem Karcı, Burcu Biricik ve eşi, Aydan Taş, Burak Kut, Tarık Ünlüoğlu, Gülenay Kalkan, Deniz Çakır, Devrim Yakut, Ozan Açıktan, Funda Arar, Nevra Serezli, Ayşegül Akdemir, Güray Gürsel, Defne Samyeli, Ece Uslu, Esra Erol, İbrahim Çelikkol, Yılmaz Erdoğan, Ferdi Akarnur, Naz elmas, Oya Başar, Paşan Yılmazer gibi sanat camiasının önemli isimleri katıldı.


Fotoğraf: ID İletişim

Bu özel galaya ayrıca cemiyet hayatından; Berrin Yoleri, Feryal Gürman, Revna-Yelda Demirören, Açelya Akkoyun, Mehmet Dinçerler gibi isimler de katıldı.


Fotoğraf: ID İletişim

Köklerinin var olduğu ülkesine 20 yıl sonra dönerek ilk Türk filmini çeken Özpetek’in adeta nostaljik bir İstanbul’u anlattığı filmi İstanbul Kırmızısı dakikalarca ayakta alkışlandı. İstanbul’u Özpetek’in gözünden izleyen ve adete şehre aşık olan davetliler gala sonrası; İsviçre’li lüks saat markası IWC SCHAFFHAUSEN’in sponsorluğunda gerçekleşen özel partiye katıldı.


?Fotoğraf: ID İletişim

İstanbul Kırmızısı, bugün yani 3 Mart Cuma vizyonda!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.