Kimse Bilmez’de Özgü Kaya’dan Keremcem şarkısı!

2 dakikada okuyabilirsiniz

atv’nin fenomen dizisi Kimse Bilmez, seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin Salı günü yayınlanacak olan dokuzuncu bölüm final sahnesi duygu seli yaşatacak. 2005 yılında atv ekranlarında yayınlanan ve Keremcem’in ilk dizisi olan ‘Aşk Oyunu’ için bestelediği ‘Kadife Kelepçe’ isimli şarkıyı, dizinin başrol oyuncularından Özgü (Sevda) seslendirdi. Büyülü bir atmosferde çekilen bu çok özel sahne, seyirciyi adeta içine alacak.

Her bölümü merakla beklenen, sürükleyici hikayesiyle de seyircisini ekran başına kilitleyen ‘Kimse Bilmez’, çok özel bir sahneyle seyirci karşısına çıkacak. Keremcem’in, 14 sene önce ilk dizisi ‘Aşk Oyunu’ için bestelediği ve kendisine çok uğurlu geldiğini ifade ettiği ‘Kadife Kelepçe’ isimli şarkı, yıllar sonra yeniden ‘Kimse Bilmez’ için seslendirildi. Üstelik bu kez Keremcem’in rol arkadaşı Özgü Kaya tarafından seslendirildi.

‘Kadife Kelepçe’ isimli şarkının kendisi için çok önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Keremcem; “İlk dizim Atv’de yayınlanmıştı ve bana çok uğurlu gelmişti. Benim de oyunculuk hayatıma başladığım ilk dizidir ‘Aşk Oyunu’. Dizi için 2005 yılında Yusuf Adak ile birlikte yaptığımız ‘Kadife Kelepçe’ şarkısı bana çok uğurlu geldi. Benim için gerçekten çok önemli bir şarkıdır. Duygusal olarak da çok derindir. Şimdi de ‘Kimse Bilmez’ için bu şarkıyı Özgü seslendirdi. Şarkımın, Özgü gibi eğitimli bir ses tarafından söylenmesi beni çok mutlu etti” dedi. Bu şarkının oyunculuk kariyeriyle aynı zamana ortaya çıktığına değinen ünlü oyuncu; “Yüzlerce konserimde milyonlarla söylediği bir şarkı için çok özel bir sahne çektik. Öyle güzel ve derin bir atmosferde çekildi ki, seyircimizin de hayran kalacağına eminim. Bütün ekip, şarkıdaki ruhu ekrana yansıtmak için var gücüyle çalıştı” dedi.

Bu çok özel sahnede şarkının tamamının Özgü tarafından seslendirildiğini ve öncesinde de birlikte stüdyoya girdiklerini anlatan Keremcem; “Özgü’nün sesi çok güzel ve eğitimli bir ses. Sahnenin çekileceği gün adeta bir kuğu gibiydi ve duygu dolu bir sahne çektik. Ayrıca Özgü’nün de çok sevdiği ve ezbere bildiği tek Keremcem şarkısıymış” dedi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.