Mart ayı yabancı dizi önerilerimiz neler?

3 dakikada okuyabilirsiniz

“Mart ayı kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır,” sözünü dinledik ve size evde otururken izleyebileceğiniz yepyeni bir şeyler tavsiye etmeye karar verdik. Bizim şimdiden iki favorimiz var; Feud ve Iron Fist. Şimdi böyle deyince diğerleri zan altında kaldı ama onlar da güzel işlere benziyorlar. Artık karar sizin, biz elimizden geleni yazdık. Buyurun efendim…

Chicago Justice – 05 Mart 2017

Amerikan televizyon dünyasında hukuk dramaları epey meşhurdur. Her sene merkezinde savcı, avukat ve müfettişlerin olduğu bir dizi mutlaka çekilir. Chicago Justice de bu yılın yeni hukuk dramalarından biri ama farkı şu; Dick Wolf gibi bu işin piri bir adam tarafından yapılıyor.  Hukuk dramalarının formülü üç aşağı beş yukarı bellidir, hatta hangi dakikada neyin olacağı bile bilinir. O yüzden türü seven, ilk kez izlemek isteyen ve “Jüri sistemi çok güzel be” diye iç geçiren herkese tavsiye ediyoruz. Geri kalanlar mevzuyu anlar anlamaz diğer diziye geçip bize çok ayıp ettiler ama yine de peşlerindeyiz!

Time After Time – 05 Mart 2017

1979’da basılan romanın aynı adlı televizyon uyarlamasının konusu şu; Dost bildiği Doktor John Stevenson’un aslında “Karındeşen Jack” olduğunu ve polis baskınından kurtulmak için kendi yaptığı zaman makinesini çalarak geleceğe gittiğini öğrenen Wells, bu caninin geleceği mahvedeceği düşüncesi ile onu yakalamak için kendisi de geleceğe gider. Time After Time, birkaç güzel fikri bir araya getiren, oldukça gelecek vaad eden bir dizi gibi duruyor. Gerçi günümüzde Karındeşen Jack’i bile mum edecek insanlar ile dolu her yer, haliyle kendisi bu devirde neyi değiştirebilir, neye gücü yeter, bilemiyoruz. Onu da hep birlikte izleyip göreceğiz artık. 

Feud – 05 Mart 2017

Bir Ryan Murphy dizisi, üstelik Brad Pitt ve Dede Gardner da yönetici yapımcı olarak projedeler… Hala izlemek için ikna olmadınız mı? Murphy’nin CV’sini de ekleyelim şuraya;  Nip/Tuck, Popular, Glee, American Horror Story, The New Normal, Scream Queens ve American Crime Story…  Siz şimdi tüm bunlara rağmen bir de konu istersiniz, buyurun efendim; 1962 ABD yapımı “Baby Jane Whatever Happened? / Bebek Jane’e Ne Oldu?” isimli psikolojik gerilim filmininin çekimleri sırasında sahne arkasında yaşanan olaylar anlatılacak.  Feud, herkesin göz atması gereken bir yapım kesinlikle…Jessica Lange ve Susan Sarandon’un varlığı yeter yahu!

The Arrangement – 05 Mart

The Arrangement, dünyanın en büyük aksiyon film yıldızlarından kabul edilen Kyle West’in karşısında oynamak için, kadın başrol seçmelerine katılan genç ve güzel aktris Megan Morrison’u anlatmaktadır. Megan, seçmelerin ardından Kyle ile ilk randevusuna çıkar ve sonsuza dek hayatını değiştirecek bir sözleşme ile onun hikayesi başlar; kendisine 10 milyon dolarlık bir evlilik sözleşmesi teklif edilmiştir. Son cümleye kadar her şey çok güzel gidiyordu, değil mi? İşte sırf bu keskin dönüş yüzünden bile izlenir.

Trial & Error – 07 Mart

Yeni bir sit-com dizisine hazır mısınız? O zaman Trial & Error tam size göre gibi duruyor. New York’lu avukat Josh Segal (Nick D’Agosto) ilk büyük davası için küçük bir güney kasabasına gider. Görevi ise eşinin cinayeti ile suçlanan bir şiir profesörünü (John Lithgow) savunmaktır. Oysa müvekkilinin sürekli suçlu gibi davranması yüzünden Josh’un işi sandığından daha zor olacaktır. Bir sitcom için gereken her türlü malzeme bulunuyor. Vaktiniz varsa bir bakmanızı öneririz. Vakti olmayanlara da işlerinde kolaylıklar dileriz. 

Marvel’s Iron Fist – 17 Mart

Marvel çizgi roman karakterinden uyarlanan Iron Fist, yeni süper kahraman temalı dizilerden biri… Aslında Iron Fist ile ilgili o kadar çok söz söylendi, o kadar çok yazılar yazıldı ki artık ne diyeceğimizi biz de bilmiyoruz. Şunu bilmeniz yeter galiba; Marvel ve Netflix yine yan yana! Ayrıca internette, Arrow dizisi ile arasında çok fazla benzerlik olduğu yönünde bazı dedikodular dolaşıyor. Bakalım tüm bu söylentiler ne kadar doğru çıkacak?

Making History

Dizi, küçük bir üniversitede bilgisayar bilimi profesörü olan ve başarılı bir ailenin tek “ezik” karakteri olarak nitelendirilen Dan’i (Adam Pally)  anlatıyor. Kampüste öğrencileri ve meslektaşları tarafından pek sevilmeyen Dan mevcut yaşamını değiştirmek ve daha iyi bir hayata sahip olmak için tarih profesörü Chris (Yaser Lester) ile birlikte bir zaman makinesi icat eder ve geçmişe gider.  Aslında klasik bir “geçmişte yapılan geleceği değiştirir” hikayesi gibi duruyor. Biz kefil olmayalım da siz yine bir bakın isterseniz. –Dizi dünya gündemine oturursa bu kısmı sileriz.-

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı