Kimse Bilmez dokuzuncu bölümüyle akşamı zirvede kapadı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Salı akşamları atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez, 9.bölümü ile Tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Kimse Bilmez’in yeni bölümü, Tüm Kişiler’de %4,61 izlenme oranı ve %15,46 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Ali’nin kendisine ulaşmasını engellemek isteyen Kurtbey, Sevda’yı kullanmaya karar verdi. Ali, Sevda’yı korumak için evine götürdü ve sonrasında sürekli takip etti. Ali ve Sevda birlikte zaman geçirdikçe birbirlerine olan duyguları iyice pekişti ancak Ali’nin bir anlık yokluğundan yararlanan Kurtbey’in suikastçısı Sevda’yı vurmak için sahneye çıktı. Ali kurşunların önüne atladı. Kim vuruldu?

Bir çocuğun uyuşturucudan ölmesine şahit olan Pilot, uyuşturucu işine tövbe etti. Ancak bu yüzden güçlü bir düşman edinmiş oldu. Pilot ve Takacı hesaplaşması nereye varacak? Öte yandan Duygu’ya olan büyük aşkı sonunda Pilot’un mahallede Duygu’nun eczanesine yakın bir işyeri açmasına sebep oldu. Duygu’nun Ali’ye olan aşkı devam ederken, Pilot’un aşkına da kayıtsız kalamadı. Pilot ve Duygu’nun bir geleceği olabilecek mi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.