Digiturk’ten tüm üyelerine bayram hediyesi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, arife gününden başlayarak Kurban Bayramı boyunca film ve dizi kanallarını tüm üyelerine açıyor. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 10 Ağustos 2019, Cumartesi gününden 14 Ağustos 2019, Çarşamba akşamına kadar devam edecek. Tüm Digiturk üyeleri ayrıca, bayram boyunca film ve dizi içeriklerini beIN CONNECT uygulaması üzerinden de diledikleri yerde ve zamanda izleyebilecekler.

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk dizi ve film kanallarını bayram tatili boyunca tüm üyelerine açıyor. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 10 Ağustos 2019, Cumartesi günü başlayacak ve 14 Ağustos 2019, Çarşamba akşamına kadar devam edecek. Digiturk, beIN SERIES kanallarında yayınlanan ‘Twilight Zone’, ‘Warrior’, ‘Jett’, ‘Suits’, ‘Pearson’, ‘BH90210’ gibi ses getiren dizileri ile tüm üyelerine keyifli bir bayram tatili yaşatacak.

Ödüllü yapımlar Digiturk üyelerini bekliyor!

Bu sene 5 dalda Oscar adayı olup ‘En İyi Film’, ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ve ‘En İyi Özgün Senaryo’ dallarında altın heykelciğe ulaşan ‘Green Book’ (Yeşil Rehber), dinozorların adadan çıkıp tüm dünyaya yayılmasının önünü açan ‘Jurassic World: Fallen Kingdom’ (Jurassic World: Yıkılmış Krallık) ve okyanusun derinliklerinden gelen dev köpekbalığına karşı Jason Statham’ın amansız mücadelesini konu alan ‘The Meg’ (Meg: Derinlerdeki Dehşet) yapımları da bu bayramda Digiturk üyelerini bekliyor.

Ayrıca komediden maceraya ailece geçirilecek eğlenceli dakikalar için beIN MOVIES kanallarında en sevilen yapımlar sinemaseverlerle buluşacak. Bayram tatilinde evlerinde olmayacak Digiturk üyeleri de bu fırsatı kaçırmayacak. Tüm Digiturk üyeleri yabancı dizi ve film kategorilerindeki içerikleri beIN CONNECT üzerinden zaman ve mekandan bağımsız olarak bayram süresince izleyebilecekler.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı