Kimse Bilmez’in ünü sınırları aştı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

atv’nin her bölümü merakla beklenen Baba Yapım imzalı başarılı dizisi Kimse Bilmez, sürükleyici hikayesiyle Türkiye sınırlarını aşarak birçok ülkede seyirciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Diziyi Azerbaycan’dan takip eden 8 kişilik bir aile, tam 2 bin 250 km yol yaparak çekimlerin yapıldığı Üsküdar’a ulaştı. Yayınlandığı tarihten beri dizinin takipçisi olduklarını anlatan Azerbaycanlı iş adamı İlham Alakbarov, tüm ailesini yanına alarak dizi setine geldi. Çekildikleri hatıra fotoğrafının özellikle çocukları için çok önemli olduğunu anlatan Alakbarov; “Kimse Bilmez, Azerbaycan’da herkes tarafından izleniyor. Biz ailecek asla kaçırmıyoruz. Ailem oyuncuları yakından görebilmek için İstanbul’a gelmek istedi. Ben de tam 2 bin 250 km yol yaparak iki günde Bakü’den buralara kadar geldim. Sadece ailem değil ben de dizinin sıkı bir takipçisiyim” dedi. Azerbaycan’dan gelen misafirleri set arasında karşılayan dizinin iki başrol oyuncusu Keremcem ve Özgü Kaya, bu sevgi karşısında hayranlarıyla bir süre sohbet etti. Daha sonra onlarla fotoğraf çekilen Keremcem ve Özgü Kaya, tüm Azerbaycanlı hayranlarına selam gönderdi.

Birçok ülkeden hayranları var!

Kimse Bilmez dizisinin ünü Türkiye sınırını aşarak; Azerbaycan, Rusya ve Balkanlar başta olmak üzere birçok ülkeden izlenmeye devam ediyor. Dizinin hayranları sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ne kadar sıkı takipçi olduklarını her fırsatta gözler önüne seriyor. Bu sevgiye kayıtsız kalmayan bazı dizi oyuncuları da sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla her dilden mesajlar yayınlayarak takipçilerine sesleniyor. Dizinin başrol oyuncularından Burak Serdar Şanal da, sete Dubai’den gelen bir hayranıyla sohbet ederek sosyal medya hesabından hayranıyla çektiği bir videoyu paylaştı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı