15 Ağustos haftası IMDb’de popüler olan 10 yabancı dizi!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Birincimiz yerini kimseye bırakmıyor, The Boys zirvede! Amazon Prime’in dizisi son derece sevildi, yeni sezonu ise gerçekten merakla bekleniyor. Euphoria zirve ortağı oldu, sezon finali ise adeta yıldırım etkisi yarattı. Stranger Things üçüncü sezonu yayınlanalı bir ay olmasına rağmen hala seyircinin gözdesi… Mindhunter ise yeni sezonuyla adım adım geliyor. Listenin geri kalanında durum ne? Sürpriz isimler var mı? Gelin ilk on listesinde yer alan yapımlara beraber göz atalım!

1- The Boys

IMDb notu: 8.9

Editör notu: 2019’un en beklenmeyen, en çok sevilen ve başarılı olan işlerinden biri oldu. Etkisi dalga dalga yayılıyor, sevenlere Doom Patrol’da ayrıca önerilir.

2- Euphoria

IMDb notu: 8.4

Editör notu: Zendaya’nın adeta kariyerini cilaladığı bir iş oldu Euphoria… Karakterleri, hikayesi ve müzikleri ile sert ve farklı bir gençlik dizisi oldu. Sezon finalinden sonra ikinci sezonu nasıl olacak merak ediyoruz.

3- Stranger Things

IMDb notu: 8.8

Editör notu: Dördüncü sezonu resmen gözümüz yollarda bekliyoruz. Üçüncü sezonun diğer iki sezona nazaran daha fazla eleştirildiğini ancak izlenme rekoru kırdığını da belirtelim.

4- Orange Is The New Black

IMDb notu: 8.1

Editör notu: Final sezonu eskisi kadar konuşulmasa bile sadık seyircisi diziyi yalnız bırakmadı. Bir spin-off çıkar mı bu seriden?

5- The Handmaid’s Tale

IMDb notu: 8.5

Editör notu: Deniz Gamze Ergüven’in yönettiği bölümüyle çıtayı iyice yükseğe çıkaran dizi, ekranları sallamaya devam ediyor.

6- La Casa De Papel

IMDb notu: 8.6

Editör notu: Dördüncü sezon çekimleri de bitmek üzere… Ülkemizde en çok sevilen yabancı dizilerden biri olan La Casa De Papel’i uzun süre konuşacağız gibi görünüyor.

7- Another Life

IMDb notu: 4.8

Editör notu: Notu ortada, yorumları ise pek fena… Buna rağmen Netflix’te binge-watch yapılmaya devam ediyor. Ne diyelim? Herkesin zevki kendine!

8- Game of Thrones

IMDb notu: 9.4

Editör notu: Spin-off “Long Night” yavaştan yol almaya başladı. Game of Thrones’un etkisi ise hala geçmedi. Emmy’de kaç ödül alacak dersiniz?

9- Mindhunter

IMDb notu: 8.5

Editör notu: İkinci sezonu ilk sezonundan daha iyi olur mu diye merakla bekliyoruz. Merak edenlere hatırlatalım; 16 Ağustos Cuma ikinci sezon yayında!

10- Wu Assassins

IMDb notu: 6.9

Editör notu: The Karate Kid’i sevenler, aksiyon arayanlar izlesin. Güzel vakit geçirecekleri kesin gibi!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.