Bu onun tarzı: Beren Saat!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Kimileri ona “Yeni neslin en iyi kadın oyuncusu” diyor, kimileri ise uzun zamandır kariyerinin büyük bir sallantıda olduğunu düşünüyor. Magazin basınında neredeyse her ay 2-3 kez büyük başlıklı haberlerle yer alıyor. Beren Saat farklı projelerle, ekrana kazınan işlerle yıllardır hayatımızda… Kendisini yakından tanıyanlar iyi bilir ama daha yakından tanımak isteyenler için ona dair minik detayları Instagram hesabıyla ve minik cümlelerle özetledik.

1- Asi ve cesur!

Gazeteciler “Sizden bir kelime alabilir miyiz?” dediğinde, hafif bir gülümseme ile “Kelime!” diyebiliyor. Tavrından vazgeçmiyor. Hatta zaman zaman bununla alakalı yerden yere vuruluyor. Ancak moda tabir ile kendisinde “r” yok. Bildiğini yapmaya devam ediyor.

2- Yeni hikayeler onu heyecanlandırıyor!

Atiye’nin görselleri basına servis edildiğinde herkesin aklında aynı şey vardı. Beren Saat bu iş için çok heyecanlı, çalışma arkadaşlarıyla oldukça uyumlu görünüyor. Daha önceki dönemleri de hatırlayacak olursak yeni hikayeler ve yolculukların kendisini fazlasıyla heyecanlandırdığını söyleyebiliriz.

3- Aslına ona gülmek çok yakışıyor!

Uzun zamandır kendisini sevenler, kendisinin her hareketini takip eden magazin basını ve sosyal medya “gülümsemesini” kaybettiğini söylüyor. İşin aslını söylemek gerekiyorsa gerçekten kendisine gülmek çok yakışıyor!

4- Mesafeli bir duruşu var.

Kendisini hiçbir zaman çok sıcakkanlı bir şekilde görmedik. Ödül törenlerinde, perde arkasında, dizi çekimlerinde mesafeli bir duruşu vardı. Hayranlarının fazlasıyla takdir ettiği bir yönü olduğu biliniyor. Zaten Beren Saat de kendisini sevenleri kırmaktan yana değil… Onun derdi biraz daha başka…

5- Gizemli olmayı seviyor!

Yeni dizisi Atiye’den haber bekliyoruz. İlk sezonunun çekimi biten ve ikinci sezonun çekimleri devam eden dizi büyük bir gizlilik içinde devam ediyor. Düşünün konu hakkında alabildiğimiz en bilgi verici kare bu. Şaka bir yana Beren Saat’in gizemli yanı ve Atiye bir araya geldiğinde neler olacak diye merak ediyoruz. Magazine çok malzeme çıkacağı, dizinin başarısının değil yaşanan “olayların” konuşulacağı bile şimdiden belli…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı