Yeni sezonda iyi bir proje ile izlemek istediğimiz isimler!

3 dakikada okuyabilirsiniz

2019-2020 sezonu yavaş ama kendinden emin adımlarla geliyor. Şimdilik belli olan ve oyuncularından haberdar olduğumuz projeler var. O yazıya hemen buradan göz atabilirsiniz. Bir de internet projesi ya da televizyonda yeni bir proje ile ekranda görmek istediğimiz isimler var. Aklımıza ilk bakışta gelen on iki isimden bahsettik. Buyurun yazıya!

1- Gökhan Alkan

İyi bir film, kaliteli bir drama dizisi ya da ters köşe bir digital proje… Gökhan Alkan’dan hayranlarının beklediği ekranı sallayacak bir proje…

2- Hazar Motan

Kırgın Çiçekler ile iyice yükselen yıldızı şimdilik stabil bir yerde durmuş kalmış gibi görünüyor. Ama bu böyle devam etmeyecek elbette… En yakın zamanda kaliteli ve uzun soluklu bir işle kendisini ekranlarda görmeyi isteriz.

3- Berk Cankat

Bir Deli Rüzgar sonrası derin bir sessizlik geldi. İzleyenleri ve hayranları yeni bir proje haberi bekliyor. Henüz bir gelişme yok gibi, olmayacağı anlamına da gelmez.

4- Cansel Elçin

Uzun zamandır izleyenleri ondan uzun soluklu dizi, belki de saatlerce yorumlayabilecekleri bir karakter bekliyor. Belki de o sene bu senedir, ne dersiniz?

5- Hande Doğandemir

Son proje seçimleri biraz şanssız oldu. Belki de çok güçlü şekilde ekrana gelen işler seyircide karşılığını bulamadı. Yeni sezonda sürpriz bir atak gelir mi? Göreceğiz.

6- Miray Daner

Vatanım Sensin ile yükselen ivmesi, Bir Litre Gözyaşı’ndan sonra yavaşladı. Özel hayatında yaşananlarla durumlar biraz işinin önüne geçti. Sırada iyi bir proje ile yeniden parlamak var.

7- Öykü Karayel

Kariyer basamaklarını kendinden emin ve doğru adımlarla çıkan bir isim… Sanki bir digital proje kendisine çok yakışacak gibi görünüyor. Ne dersiniz?

8- Kerem Bürsin

Güneşi Beklerken sonrası birçok farklı işte yer aldı. Ancak hiçbirisi ne o kadar uzun sürdü, ne de o kadar konuşuldu. Yeni adımı ne olacak? Merak ediyoruz.

9- Farah Zeynep Abdullah

Genç neslin ekrana en çok yakışan yüzlerinden biri… Sanki kendisini kötü ve güçlü bir kadın olarak izlesek harika olacak gibi bir his… Ne dersiniz?

10- Hazal Filiz Küçükköse

Kara Sevda sonrası işler pek iyi gitmedi denebilir. Ancak önünde uzun bir yol var. Hayran kitlesi de çok sağlam, onu destekliyorlar. Bu sezon kendisini yeni bir işle görür müyüz? Beklemedeyiz.

11- Ali Burak Ceylan

Sağlam bir hayran kitlesi, farklı bir tarzı ve yeni bir kafesi var. Geriye ekranda fırtınalar estirecek bir iş yapmak kaldı. Hayranları ondan uzun zamandır bu güzel haberi bekliyor.

12- Cem Yiğit Üzümoğlu

Yeni neslin en alternatif, en kendine has ve en iyi oyuncularından biri… Ekranda kendisini ortalığı yakan bir rolle görür müyüz? En kısa zamanda görmeliyiz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.