Televizyona program yapsa da izlesek dediğimiz kadın: Danla Bilic

1 dakikada okuyabilirsiniz

Günümüzün modası; Youtube ve Youtuberlar… İşte günümüzün bu popüler ve etkili alışkanlığının bizlere kazandırdığı eşsiz yetenekler de var. Kimi sesini gösteriyor, kimi makyaj konusundaki yeteneklerini sergiliyor, kimi Vlog’lar ile bize hayatından kesitler sunuyor. İşte Danla Bilic de makyaj konusundaki yeteneklerini sergileyen Youtuberlardan bir tanesi ama onu diğerlerinden ayıran önemli birkaç detay var: Yaratıcılığı, samimiyeti ve dobra oluşu…Her şeyin bu kadar çabuk tüketildiği internet dünasında kendine has bir kitle oluşturmak ve bu kitleyi her geçen gün üzerine ekleyerek devam ettirmek her babayiğidin harcı değildir. Milyonlarca izlenme, yalnızca üç ayda ulaştığı 600binden fazla abone ve inanılmaz bir sosyal medya ilgisiyle Danla Bilic; bu kitleyi çoktan oluşturdu. 

Fotoğraf: Instagram

Bir kameranın karşısına geçerek kendine ve hayata dair bir şeyler anlatmak çok kolay gelebilir, bunu kolay yoldan “ünlü olmak” olarak da algılayabilirsiniz ama kazın ayağı hiç öyle değil. Hitap ettiğiniz kitlede sempati uyandırmak da, antipati yaratmak da sizin elinizde ve antipati yaratmamak için sahip olmanız gereken ilk özellik samimiyet… Danla Bilic, olduğu kişiyi gizlemeyen ve kendisine yeni bir kimlik yaratma ihtiyacı duymadan kamera karşısına geçiyor, haliyle bu da samimiyeti berabeinde getiriyor. Dobra oluşu, lafını esirgememesi ve kendisine has mizah yeteneği de Danla’yı diğer makyaj kanallarından ayıran en önemli etmen… Tabii her geçen gün yeni bir Youtuber ile tanıştığımız şu dönemde Danla’nın yaratıcı yönü de onu öne çıkaran sebeplerden bir tanesi…

Fotoğraf: Danla Bilic Youtube Hesabı

Ve tüm bu etmenler biraraya gelince, Danla Bilic’i televizyon ekranında görme hayali de beraberinde geliyor. Orijinal bir formatla birlikte, televizyon programlarına yeni bir soluk getirebilir. Sence de öyle değil mi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.