Birlikte izlemenin keyif vereceğini düşündüğümüz oyuncular kimler?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Sezon arası bir çok dizi yayın hayatına başladı. Bir kısmı ekranlara yayın ömrü uzun olmadan veda ederken, bazıları ise sevdirdi kendisini ve izlemeye devam ediyoruz. Bunun en önemli sebeplerinden biri de oyuncuların arasındaki uyum… Karakterleri canlandıran oyuncuların birbirine uyması ve bir kimya yakalaması gerçekten önemli. Aklımıza bile gelemeyecek isimler birlikte başrolü paylaşıyor şu sıralar, farklı kadrolar ortaya çıkıyot. Biz de birlikte izlemek istediğimiz isimleri kısaca sıraladık.

1- Aykut Elmas – Halil İbrahim Göker – Uğurcan Akgül


Fotoğraf: Vatan

Sosyal medya mecralarında çektikleri kısa videolarla fenomen olmuş üç arkadaş, yetenekleri ve başarılı mizahlarıyla bir çok oyuncuya taş çıkartıyor. Oyunculuk eğitimleri yok belki ama üçü de çok yetenekli ve takipçileri tarafından fazlasıyla sevilen bir üçlü… Üç arkadaş, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk filminde birlikte kısa bir rol oynarken, geçtiğimiz yılda da Nasıl Yani? isimli bir sinema filminde başrolü paylaştı. Bu üçlüyü bir sit-com’da veya farklı bir komedi dizisinde görmeyi isterdik. Başarılı bir senaryoyla dizi sektörüne atılırlarsa önlerinin açık olduğu aşikar.

2- Bora Cengiz – Ozan Osmanpaşaoğlu – Özge Gürel


Fotoğraf: Kanal D & Tumblr

Mafya hikayesi içeren bir kurguda bu üç ismi birlikte izlemek keyifli olurdu. Bilen bilir Ozan Osmanpaşaoğlu ve Bora Cengiz özel hayatlarında çok yakın arkadaşlar. Bu dostluğu bir diziye taşıyıp, kardeş gibi yaşayan, çocukluk arkadaşı olan iki adamın hikayesi anlatılabilir. İkisinin de sert rollerde ne kadar başarılı olduğunu gördük. Bir de sevimli, yetenekli ve güzel bir kız var, Özge Gürel. O da temeli dram olan bu hikayenin neşeli ve en güzel tarafını sırtlayan karakter olabilir.

3- Buğra Gülsoy – Aslı Enver


Fotoğraf: Kanal D

Bu iki ismi uzun bir süre önce Bana Artık Hicran De dizisinde izlemiştik fakat dizi yalnızca dört bölüm sürdüğü için Aslı Enver ve Buğra Gülsoy’a doyamamıştık. İkisi de hem dram, hem komedi yapmış hatta aynı tip dizilerde oynamış başarılı oyuncular. İkisini bir romantik komedide izlemek keyifli olurdu.

4- Hande Erçel – Demet Özdemir – Yağmur Tanrısevsin


Fotoğraf: Sözcü & BeStyle

Bir yerli dizide bu üç muhteşem kadını bir arada izlemeyi düşünmek biraz uçuk olabilir fakat düşünmesi bile güzel değil mi? Üçü de bir gençlik dizisiyle popüler olmuş ve şimdilerde isimlerinden bir hayli söz ettiriyorlar. Kaçak Gelinler tadında, birlikte hayata tutunmaya çalışan üç kadının hikayesi anlatılabilir. Ya da üç kız kardeşi canlandırabilirler, ortalık yıkılır! Özellikle sosyal medyayı hareketlendirecek bir yapım olacağı kesin!

5- Berat Efe Parlar – Erkan Kolçak Köstendil


Fotoğraf: Hürriyet

Belki baba oğul, belki yerinde duramayan abi kardeş… Birlikte ortalığı birbirine katan hayta ikili olarak bir sinema filminde görmek isterdik onları. Az miktarda hüzün barındıran komik bir hikayede başrolü paylaşmalılar. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.