Müslüm televizyonda ilk kez beIN MOVIES TURK’te!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Vizyona girdiği günden itibaren izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve gişe rekorları kıran Müslüm filmi, 7 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 22:00’de televizyonda ilk kez Digiturk 17 no’lu kanalda yer alan beIN MOVIES TURK ekranlarında. Film aynı zamanda beIN CONNECT’te de yer alacak.

Türkiye’nin lider yayın platformu Digiturk, en kaliteli içerikleri izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Vizyona girdiği tarihten itibaren geniş kitlelerin beğenisini kazanan ve sinemada 6 milyon 480 bin kişi tarafından izlenen ‘Müslüm’ filmi, Digiturk farkıyla televizyonda ilk kez beIN MOVIES TURK ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses ve eşi Muhterem Nur’un hayat hikayesini anlatan Müslüm filminin yönetmen koltuğunda Ketche ve Can Ulkay oturuyor. Müslüm Gürses’i Timuçin Esen sıra dışı bir oyunculukla canlandırırken, Muhterem Nur rolünde ise Zerrin Tekindor izleyenlerle buluşuyor. Hayranlık uyandıran performanslar sergileyen oyuncu kadrosunda, Güven Kıraç, Erkan Kolçak Köstendil, Altan Erkekli, Ayça Bingöl ve Erkan Can gibi usta isimler de bulunuyor.

Çocuk yaşta, tesadüfen girdiği Adana Halkevi’nde bağlama ustası Limoncu Ali’yle (Erkan Can) tanışan Müslüm Gürses, kendisinden hem müzik bilgisi hem de ilerleyen yaşlarında sık sık hatırlayacağı çok önemli hayat dersleri alır. Limoncu Ali, bir öğretmen olmasının ötesinde çocuk Müslüm’e şefkat gösterir, bir nevi babalık yapar. Daha sonrasında Müslüm, Adana gazinolarından İstanbul’a uzanan, şöhretin zirve yaptığı hikâyede kenara itilmiş kitlelerin en güçlü sesi olur. Müslüm’ün bu uzun yolda, beyaz perdede görüp aşık olduğu hayatının kadınıyla da yolları kesişir…

Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi’nin senaryosunu kaleme aldığı bu duygusal hayat hikayesi, 7 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 22:00’de televizyonda ilk kez Digiturk 17 no’lu kanalda yer alan beIN MOVIES TURK ekranlarında.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı