Bir Zamanlar Çukurova’da nerede kalmıştık?

3 dakikada okuyabilirsiniz

atv ekranlarında yayınlanan, yapımı TIMS&B Productions’a ait, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği rekortmen dizi ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 19 Eylül Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümüyle, 2. Sezona bomba gibi giriyor.

Züleyha çocuğunu aldıracak mı?
Demir, Züleyha’dan özür dileyecek mi?
Yılmaz, Hünkar’ın oyununu bozabilecek mi?
Sırlarıyla birlikte ortadan kaybolan Hünkar nerede?
Gaffur, Saniye’den ayrılıp Seher’le evlenecek mi?

İstanbul’dan kaçıp Adana’da bir çiftliğe sığınan iki genç aşığın, Çukurova’nın en güçlü ailelerinden biriyle kesişen ve ayrı yerlere savrulan hayat hikayesi, ikinci sezonunda da seyirciyi ekrana kilitlemeye kararlı! Dizinin kadrosunda bulunan usta sanatçılar ve birbirinden yetenekli oyuncular, sezonun tamamında canlandırdığı karakterlerle izleyicileri kendilerine hayran bırakmıştı. İlk sezon pek çok soru ile bitmişti. Hapse düştüğü andan itibaren Züleyha’nın kendisini terk ettiğine ve Zengin Demir’le severek evlendiğine inanan Yılmaz, artık gerçekleri biliyor!

Ortaya dökülen en önemli gerçek: Hünkar’ın, Züleyha’yı Demir ile evlenmezse Yılmaz’ın idama mahkum olacağına inandırması! Züleyha, Yılmaz’ın hayatı kurtulsun diye aşkından da kendi hayatından da vazgeçmişti! Yılmaz ve Müjgan’ın mutluluklarının ilk sabahı Züleyha’nın uzun zaman önce yazdığı ve Hünkar tarafından yok edildi zannedilen mektubunu okudu. Artık, Züleyha’nın kendisi için hayatını feda ettiğini biliyor!

İzleyici, sezon finalinde, Demir’in annesinin kendine de oyun oynadığını en baştan bildiğini öğrendi. Demir, Züleyha’nın kendisiyle zorla evlendiğini de oğlum dediği Adnan’ın da Yılmaz’ın olduğunu bilerek, yine de Züleyha’ya aşkla bağlanmıştı! Üstelik şimdi, gerçekten baba olacağını da biliyor! Züleyha bu kez Demir’in çocuğuna hamile! Hünkar, oğlunun tüm gerçekleri bildiğini öğrendi! Ama henüz Fekeli’nin kendisiyle ilgili gerçekleri bildiğini bilmiyor!

Yaman Çiftliği’nin karakutusu Gaffur ise, büyük aşkla bağlı olduğu Saniye’yi aldattı. Üstelik aldattığı kadın Seher, hamile! İkinci sezon şimdi tüm bu cevaplar ve yeni sorularla başlayacak! Yılmaz, Züleyha ile konuşabilecek mi? Müjgan’la yepyeni bir hayata adım atmışken, Züleyha’nın aşkından hiç vazgeçmediğini öğrendikten sonra kalbi kimin için atacak? İntikamını bile “uhuletle ve suhuletle” almanın peşindeki Fekeli, öğrendiklerinden sonra ne yapacak? Hünkar’ın bir yalanla gençlerin hayatını dağıttığı bilerek, hala sevmeye devam edebilecek mi?

Demir, gerçekten baba olabileceği fikri ile aşk sarhoşuna dönmüşken, Züleyha’ya kendini sevdirebilecek mi? Hünkar, ortaya dökülen gerçeklere yine kendi mazeretlerini uydurabilecek mi? Bir türlü vazgeçemediği Fekeli’ye bunları açıklayabilecek mi? Hala Yılmaz’ın mektubu okuduğunu bilmeyen Züleyha, Demir’in bebeğinden vazgeçecek mi? Yoksa kaderine razı mı olacak? Gaffur, Saniye’ye kendini affettirecek mi? Yoksa çocuğuna babalık etmek için Seher ile mi evlenecek?

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bu aşkın hikayesi, zengin oyuncu kadrosuyla ikinci sezona başlıyor!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı