Çocuk’un başrolleri İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman ve Merve Çağıran’dan açıklamalar var!

2 dakikada okuyabilirsiniz

1441 Productions imzasını taşıyan, Star’ın merak uyandıran yeni dizisi “Çocuk” un başrol oyuncularından İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman ve Merve Çağıran hikayedeki zorlu aşklarını anlattılar.

Başarılı oyuncu Serhat Teoman, karakteri Ali Kemal ve dizide yaşayacağı aşkı şöyle anlatıyor: Karasu ailesinin dürüst ve çalışkan büyük oğlu Ali Kemal. Evli iki çocuk babası. Ancak Ali Kemal için aşk Akça ile yolları kesişene kadar hiç bilmediği yeni bir duygu. Kalbinin yerine aklının sesini dinleyerek kurduğu hayatını bir kasırga gibi sarsıyor aşk. Her şeyi değiştiriyor Ali Kemal’in dünyasında, bildiklerini, alışkanlıklarını, öğrendiklerini unutturuyor aşk. Bu içine düştüğü yeni macerada her şeyi göze almaya hazır. Ben de, seyirciler de Ali Kemal’in aşkla sınavını takip edeceğiz.

İki aşk arasında kalan belki de hayatının en büyük sınavını verecek olan Akça’yı canlandıran Merve Çağıran ise benim durumum çok zor tam bir çıkmazda Akça diye belirtiyor.” Hasan(İsmail Hacıoğlu) ile olan geçmişi aşktan uzak durmasına neden oluyor. Aşk onun için hırpalayıcı can atıcı bir duygu. Başka türlüsünü bilmiyor o nedenle de aşktan ve Ali Kemal’den kaçıyor. Çünkü Ali Kemal on aşkın hiç tanımadığı yüzünü gösteriyor. Diğer tarafta ise Hasan’la kopması mümkün olmayan bir bağı var ve bu değişebilecek bir şey değil.. Açıkçası Akça ne yapacak ben de merak ediyorum.”

Bütün çocukluğunu esirgeme yurdunda aile özlemiyle geçiren sonrasında yurttan kaçıp sokaklarda illegal işler yaparak genç gözü kara bir adama dönüşen Hasan’ı oynayan İsmail Hacıoğlu ise dizideki aşkı şu sözlerle anlatıyor; “ Hasan’ın Akça’ya olan aşkı, bence imkansız değil. ‘Elbet bir gün’ diye düşünüyor. Hasan’ın her daim taze tuttuğu bir umudu var ve bu umut onu yaşama bağlıyor. Hiçbir şeye değer vermeyen Hasan, söz konusu Akça olunca bambaşka bir insana dönüşüyor. Aşk, Hasan için hayatının merkezinde duruyor. Arkadaşlıklarında, yaptığı işlerde, yolda yürürken, ne yaparsa yapsın kafasında Akça var. Bir delilik hali diyebiliriz. Hasan gözü kara bir adam, Akça ise onun karanlığı, belki de aydınlığı olacak. İzleyince göreceğiz. Bunu yanı sıra Çocuk’ta Bir anne babanın, çocuğun hayatındaki önemini ya da eksikliğinde neler olabileceğini çift koldan göstereceğiz. Aslında çok değerli mesajlarımız var. Çocuğunun başındaymış gibi gözüküp de, gerekli değeri vermeyen ailelerin nasıl bireyleri hayata sunduğunu samimi bir anlatım diliyle izleyicilerle paylaşacağız.”

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı