Güneşin Kızları: Çok Eğleniyoruz Arkadaşlar

2 dakikada okuyabilirsiniz

 

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı, Haziran ayında ekrana gelmeye hazırlanan dizisi “Güneşin Kızları” setinden renkli görüntüler ortaya çıktı.

İzmir’de başlayan ve İstanbul’da devam eden “Güneşin Kızları” çekimleri son sürat devam ederken, dizi tecrübeli oyuncuların yanı sıra ekranlara yeni merhaba diyen oyuncuları da bünyesinde barındırıyor. Güneş, kızları ve Mertoğlu ailesinin değişen hayatlarını konu alan dizinin kendisi kadar kamera arkası da renkli anlara sahne oluyor.

Keyifli dakikaların yaşandığı sette oyuncular birlikte verdikleri pozlarla setlerin ne kadar güzel ve ne kadar neşeli geçtiğini belli ediyorlar. Gerek internet gerekse sosyal medyada daha şimdiden merak uyandıran dizi ““Güneşin Kızları” Haziran ayında Kanal D’de.

Dizinin Genel Konusu 

Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul ettiğinde Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer.

Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesinin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.