Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz ve Züleyha sonunda gerçekleri konuştu!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Hünkar’ın yalanları ve tehditleri ile değişen kader kartları bu hafta yeniden dağıldı! Züleyha’nın, onu ölümden kurtarmak için kendi hayatından vazgeçerek Demir ile evlendiğini öğrenen Yılmaz, binbir güçlük atlattıktan sonra Züleyha ile buluşmayı başardı!

Yılmaz, her şeyi öğrendiğini söyler ve Züleyha yaşadıklarını anlatmaya uğraşırken, büyük kavuşma heyecanları maalesef yarım kaldı! Gecenin bir yarısı ıssız bir yerde buluşan Yılmaz ve Züleyha, bir araba sesiyle irkildiler ve ansızın Demir karşılarına dikildi. Yeni sezonun ikinci bölümü, nefes kesen olayların ardından bu kritik anda bitti!

Fekeli’nin ölüm döşeğindeki anları ile başlayan yeni bölüm, ameliyathaneden gelen iyi haberle yüreklere su serpti. Aynı anda Yılmaz, Fekeli’yi vurmaktan; Demir ise Cengaver’i vurmak suçundan girdikleri hapishanede aynı koğuşa düştü. Görülen ilk duruşmada Yılmaz tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılınca, Züleyha ile buluşmak için her yolu denedi!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.