Ekrana gerçeklik katan birtakım yetenekli adamlar!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Sosyal medyayı ele geçirenleri de var, usul usul kenardan kendi yerini en iyi şekilde hazırlayanları da… Senelerdir izleyip hayranlığımızın kat be kat arttığı isimler de var. Bulundukları her ekranın (televizyon-telefon-tablet-bilgisayar) içine gerçeklik katan, rolleri ile bir bütün olan on farklı adamdan bahsettik. Belki bu on kişilik listede sizin de bir favoriniz vardır.

1- Cem Yiğit Üzümoğlu

Adı Efsane ile tanıdık kendisini… Ancak tiyatro sahnesinde izlediğimizde / izlendiğinde daha da bir devleşiyor. İlerleyen zamanlarda kendisini uzun soluklu kaliteli bir dramada ya da okkalı bir internet dizisinde izlemek güzel olmaz mı? Ekranın ona ihtiyacı var.

2- Boran Kuzum

Sinema, tiyatro, internet dizisi, televizyon dizisi… Kısa sürede farklı işlerde, büyük-küçük rollerde ve farklı karakterle izledik. Sırada çok sağlam bir hikayenin başrolü olmak var. Yakışır!

3- Kemal Burak Alper

Behzat Ç.’nin yeni sezonuyla hayatımıza girdi sanıyor olabilirsiniz. Aslında bir festival filmi olan Güvercin ile çoktan dikkatli seyircinin gözüne girmişti. Yeni yeni işlerde kendisini görmeyi bekliyoruz.

4- Taner Ölmez

Mucize Doktor ile son zamanların en çok konuşulan ismi… Ekran geçmişi ve sanat geçmişi ise başarılarla dolu. Yolu uzun, canlandıracağı karakterler onu bekliyor.

5- Ekin Koç

Çok yakında zamanda HBO dizisi Succession’da bir bölüm konuk oyuncu olarak göreceğiz. Bozkır ve 7Yüz projeleri ile sevenlerini ve izleyicileri fazlasıyla heyecanlandırdı. İzlemeyi seviyoruz kendisini, böyle devam!

6- İlker Kaleli

Netflix dizisi The Serpent’in kadrosunda göreceğimiz İlker Kaleli, son olarak Dip ile kafa karıştırıcı bir işe imza atmıştı. Yeni projeleri ve adımları fazlasıyla merak ediliyor.

7- Erkan Kolçak Köstendil

Çukur’un Vartolu’su… 12 Numaralı Adam’ın kalecisi… Daha öncesine gidersek çok daha fazlası da çıkar. Sesi de güzel, şahane biri gerçekten!

8- Kaan Urgancıoğlu

Aşk 101 projesi ile Netflix ekranlarında kendisini izleyeceğiz. Kendisinden beklentimiz ise çok daha farklı bir iş… Belki daha karanlık, belki de daha komik!

9- Ahmet Rıfat Şungar

Kendisini uzun yıllardır takip edenler ona hayran olmaktan asla vazgeçmedi. Yeni yeni keşfedenler ise “Aklımız neredeymiş yahu?” diyor. Gerçekten yetenekli, farklı ve izlemesi çok güzel kendisini…

10- Metin Akdülger

Netflix projesi Atiye ile ekranlara geri dönecek. Orkun’dan bu yana hayatında çok şey değişti. Şahsiyet’in asi gazetecisi, Muhteşem Yüzyıl Kösem’in Dördüncü Murad’ı… İzlemeyi seviyoruz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı