Sezen Aksu'nun Üfle de Söneyim şarkısını hangi dizi sahnelerine yakıştırdık?

Sezen Aksu'nun Üfle de Söneyim şarkısını hangi dizi sahnelerine yakıştırdık?

Sezen Aksu'nun Üfle de Söneyim şarkısını hangi dizi sahnelerine yakıştırdık?

19 03 2017 Tarta Blabar
Tarta Blabar
Tarta Blabar 19 03 2017

Sezen Aksu'nun yeri her zaman ayrıdır ve hemen herkes için ilham kaynağıdır. Gönlümüzde yer eden hikayeleri de en çok Sezen şarkılarıyla yad ederiz. Ama hep hüzün olur mu? Olmaz tabii... Sezen Aksu'nun son albümünden, kıpır kıpır Üfle de Söneyim şarkısını hangi sahnelere yakıştırdık? Önce şarkımızı dinleyelim!

Buyurun şimdi de sahnelere yerleştirelim...

1- İçimiz ısınsın!

Defne ve Ömer'in bir nevi imzası olan "Alev aldı buralar!" cümlesine "Üfle de Söneyim" demekten başka ne söylenir ki? "Üfle de söneyim seveyim sevileyim. Acı değil, aşk ile demleneyim."

2- "Ben seni hiç bırakır mıyım?"

Hayat ve Murat, eğlenceli ve masalsı hikayeleriyle kazındı hafızalarımıza... Son zamanlardaki dramdan drama koşan hallerini unutmaya çalışırsak, ilk zamanlar tatlı bir romcom çifti izliyorduk. Bu yüzdendir onlara da "Üfle de Söneyim" demek isteyişimiz. "Üfle de söneyim, yorgunluktan öleyim. Sıcacık nefesini tellendireyim."

3- Sınır ihlali!

Yaz ayları ekranlarımıza konuk olmaya başlayan ve o zamandan bu zamana kadar enerjilerinden hiçbir şey kaybetmeyen Lale ile Onur'un romantik balayılarını da mest olarak izlemedik mi? "Gözümün önünde hep çocuk yüzleri, bakıyorlar taze taze ümitleri..."

4- "Harika bir geceydi."

Sinan ve Pelin'in tatlı bir intikamdan büyük bir aşka uzanan masalsı hikayesini her zaman yüzümüzde tebessümle hatırlayacağız. "Ne desem olmuyor, hiç kimse bilmiyor. Yaşanmadan asla hayat çakılmıyor."

5- "Bana öyle bakma..."

Nisan ve Efe'nin imkansız aşklarının dramatik havasını o kadar çok soluduk ki, arada gülümseten anları gördüğümüz zaman bir hazine gibi yakalıyorduk. "Benim de boğazıma diziliyor lokmalar. Üzülüyorum ama kalbimde de aşk var."

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt