25 Eylül – 2 Ekim haftasının en popüler dizi çiftleri hangileri?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Sezon yavaş yavaş açılıyor, diziler geri dönüyor. Afili Aşk ise 2019 yazından 2019-2020 sezonuna transfer olan en başarılı iş diyebiliriz. AyKer çifti henüz birinciliği bırakmadı, NejSun çifti ise yükselişte… Geçtiğimiz sezondan bugüne ise tanıdık çiftler var. Gelin ilk beş listesine beraber bakalım!

1- AyKer / Afili Aşk

2019’un yazının en çok konuşulan ve en çok izlenen çifti yoluna emin adımlarla devam ediyor. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in uyumu ise çok sevildi.

2- ArBah / Kadın

Kadın hem çok izlenerek, hem çok konuşularak yeni sezona başladı. ArBah hayranları ise iki sezondur olduğu gibi sevdikleri çiftin arkasında!

3- NejSun / Benim Tatlı Yalanım

“Yayından kaldırılıyor, günü değişti!” haberleri arasında NejSun çifti konuşulmaya devam ediyor. Hikayede farklı bir döneme geçtiler gibi… Bakalım çiftimizi neler bekliyor?

4- KuzDil / Kuzgun

“Final oldu, olacak.” haberleri arasında Kuzgun’un sevilen çifti KuzDil popülerliğini koruyarak yola tam gaz devam ediyor.

5- ReyMir / Hercai

Bir şey söylemeye gerek var mı? Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan ve sevilen çiftlerinden biriydi. Geri dönüşleriyle hemen listede kendilerine yer buldular. Evet, seviliyorlar.

Kaynak: Somera 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.