Mehmet Günsür'ün olası partnerleri!

Mehmet Günsür'ün olası partnerleri!

Mehmet Günsür'ün olası partnerleri!

19 03 2017 Ayşe Ulusoy
Ayşe Ulusoy
Ayşe Ulusoy 19 03 2017

Mehmet Günsür, ekranın en başarılı jönlerinden biri. Yıllardır severek takip ettiğimiz yakışıklı oyuncu ‘’İstanbul Kırmızısı’’ ile beyazperdeye geri dönüş yaptı, yakın zamanda da onu ‘’Fi’’ dizisinde Deniz karakteri ile izleyeceğiz. Peki, başarılı bir filmografiye sahip olan Mehmet Günsür’ü kimlerle partner olarak görmek isteriz? Yakıştırdık ve yazdık!

1- Aslı Enver

Fotoğraf: Vogue

Güzel ve başarılı oyuncu Aslı Enver, Günsür’le görmek istediğimiz isimlerin arasında başı çekenlerden. Görsel olarak çok yakıştırdığımız bu ikiliyi dram ağırlıklı bir film projesinde; etkileyici bir aşk hikayesinin kahramanları olarak izlesek harika olmaz mıydı? 

2- Selin Şekerci

Fotoğraf: Muhsin Akgün

Mehmet Günsür’le birlikte izlemek istediğimiz bir diğer isim ise dünya tatlısı Selin Şekerci! Günsür ve Şekerci, romantik komedi filminde severek izleyeceğimiz bir ikili olurdu bizce. Üstelik daha öncesinde romantik komedi türünde izlemediğimiz Günsür’ü böyle bir filmin içinde görmek de çok güzel olurdu!

3- Yasemin Allen

Fotoğraf: Muhsin Akgün

Mehmet Günsür ve Yasemin Allen, oldukça ‘’karizmatik’’ bir ikili olmaz mıydı? İkisini bir polisiye filminde birlikte izlemek çok iyi olurdu! Ayrıca, ikisinin yurt dışı geçmişlerini düşündüğümüz zaman, Günsür ve Allen’i yabancı bir polisiye filminde birlikte izlemek de hiç imkansız gelmiyor bize. Hayaller limitsizdir, değil mi? 

4- Damla Sönmez

Fotoğraf: Google Images

Severek izlediğimiz başarılı oyuncu Damla Sönmez ve Mehmet Günsür, birlikte oldukça naif bir ikili olurdu. Mesela yazmanın ön planda olduğu bir filmde; Mehmet Günsür’ü yazar, Damla Sönmez’i ise okuyucusu olarak izlesek ve muazzam naiflikte bir aşk hikayesine imza atsalar ne güzel olurdu!

5- Tuba Büyüküstün

Fotoğraf: Google Images

Mehmet Günsür ve Tuba Büyüküstün’ü İstanbul Kırmızısı filminde birlikte izlemiştik ama ne yazık ki bu filmde partner değil, yakın arkadaşlardı. Oldukça uyumlu bulduğumuz bu ikiliyi bir dizi projesinde birlikte izlesek tam bir görsel şölen olurdu! 

6- Özge Özpirinçci

Fotoğraf: Marie Claire

Güzel, sempatik, başarılı… Mehmet Günsür’le ne kadar uyumlu olurdu değil mi? Onlara müziğin ön planda olduğu bir filmi yakıştırdık. Romantik bir filmde tutkuları müzik olan bir çifti canlandırsalar, izlemesi muazzam olurdu. 

7-  Cansu Dere

Fotoğraf: Muhsin Akgün

Daha önce bir marka için reklam yüzü olan Mehmet Günsür ve Cansu Dere’yi yakıştıranlardanız! Dere ve Günsür’ü dram ağırlıklı bir dizi ya da filmde partner olarak izlemek isterdik. 

BONUS: Hande Erçel

Fotoğraf: Elele

Son dönemin yıldızı parlayan başarılı oyuncusu Hande Erçel’i, bir dizi ya da film projesinde Mehmet Günsür’ün kardeşi olarak izlemeyi çok isterdik!  Harika bir ikili olurlardı, öyle değil mi?

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?