Aras Bulut İynemli'nin olası partnerleri...

Aras Bulut İynemli'nin olası partnerleri...

Aras Bulut İynemli'nin olası partnerleri...

19 03 2017 Melis Duygun
Melis Duygun
Melis Duygun 19 03 2017

Hiç hızını kesmeden kariyerini emin bir şekilde inşa eden Aras Bulut’u şu sıralar İçerde dizisinde Mert olarak izlemekteyiz, peki ya ileriki projelerinde? Her projesini büyük bir heves ve heyecanla beklediğimiz Aras’ın elbette yanına yakıştırdığımız isimlerde mevcut... Aras Bulut İynemli gibi bir karizmanın yanına birçok isim yakışacaktır elbet ama biz en çok yakıştırdığımız 5 isimden bir liste oluşturduk, gelin bakalım listemizde kimler var!

Yağmur Tanrısevsin

Fotoğraf: Artİstanbul - 10 Sayfa

Ekranların naif ve bir o kadar da iddialı güzeli Yağmur Tanrısevsin ile can yakan karizması ve romantik havasıyla ekranlarımızda yer edinen Aras Bulut İynemli bir proje için birleşse çok can yakmazlar mı? İkisinin de dram alanındaki başarısını bilmeyen kalmadı. Eee olursa bir miktar dram, yok olmazsa da bu ikilinin içinde bulunacağı her türlü projeye varız sayın yapımcılar! İster televizyon sektörü,ister beyaz perde olsun ama bu güzel ve genç uyum mutlaka gözlerimizi şenlendirmeli!

Bige Önal

Fotoğraf: Google Images - Marie Claire

Biliyorsunuz ki bu uyumu fark eden yalnızca biz değiliz. Bu ikili Maral dizisinden bu yana kendi kimyalarının farkında olup bu kimyayı gerçek hayata taşıdılar bile... Özel hayatlarında da çok güzel bir ilişki içinde olan Bige Önal ve Aras Bulut İynemli’yi en son Maral dizisinde beraber izlemiştik ama tadı damağımızda kalmıştı. Kesinlikle yeniden ikisinin de partner olacağı harika bir projeyle ekranlarımızda izlemeliyiz. Ekranlarımızı aleve verme ihtimali olan bu güzel çift umarız ki daha çok uzun zaman birbirinin elini bırakmaz!

Hande Erçel

Fotoğraf: Elele - Instyle

İkilinin uyumunu fark eden DeFacto, hamlesini yaptı bile! Aras Bulut İynemli ve Hande Erçel’in bir arada bulunduğu reklam kampanyasına imza atarak fitili ateşlediler resmen. Bu güzel ikili neden daha sonradan bir dizi veya film projesinde birlikte rol almasın? Reklam çekimlerinde enerjilerinin tuttuğunu söyleyen ikili en kısa zamanda bu enerjiyi bir dizi-film ile taçlandırmalı deriz, sizce?

Ayça Ayşin Turan

Fotoğraf: Google Images

Bir başka uyumdan bahsedecek olursak; Aras Bulut İynemli ve Ayça Ayşin Turan diyebiliriz. Cast uyumları dışında oyunculuklarının ve enerjilerinin de uyacağı düşüncesindeyiz. Ayça Ayşin’in sevimli çıtı pıtı halleriyle süslediği Aras Bulut’un romantik tavırlarıyla seyirciye ilham olduğu başarılı bir romantik - komedi ile neden ekranlarımızda yer almasınlar diye soruyor insan.

Dilan Çiçek Deniz

Fotoğraf: Instyle

Genç yaşına rağmen sektörde çizdiği güzel imajıyla Dilan Çiçek Deniz’in, Aras Bulut İynemli’nin yanına partner olarak çok yakışacağı kanaatindeyiz. Gün geçtikçe gelişen oyunculuğu ve kamera önündeki rahatlığını da göz önünde tutarsak bence fazlasıyla güzel bir ikili yaratabilirler ekranlarımızda... Cast olarak da çok yakışan bu ikiliyi enerjisi yüksek sıcak bir yaz yapımı işte görmek hiç fena olmazdı.

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt