Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (13-19 Mart)

Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (13-19 Mart)

Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (13-19 Mart)

19 03 2017 Murat Zeybek
Murat Zeybek
Murat Zeybek 19 03 2017

Geçen hafta yine bol bol dizi, bol bol bölüm izledik. Özellikle Iron Fist’in başlamış olması ve tüm bölümlerinin aynı anda yayınlanmış olması, dizi severler için bayram niteliğindeydi. Peki, Iron Fist dışında başka hangi dizileri izledik? İşte cevabı…

1) American Crime (3. Sezon)

Her sezonda farklı bir konunun işlendiği başarılı antolojisi serisi American Crime üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı. Dizi, bu sezonunda ekonomik ayrışmalar, işçi sorunları gibi konulara değinecek.

2) Saving Hope (5. Sezon)

Torontos Hope-Zion Hastanesi’nin baş cerrahının girdiği komadan çıkarma çabalarının anlatıldığı Saving Hope, yeni sezonuyla ekranlarda…

3) Young & Hungry (5. Sezon)

Genç bir blogerın aşçı olarak zengin bir adamın yanında işe başlamasıyla başlayan komik olayların anlatıldığı Young & Hungry, beşinci sezonuyla ekranlara döndü.

4) Baby Daddy ( 6. Sezon)

Bir bebeğin kapı önüne bırakılmasıyla başlayan hikâye, altı yıldır bizleri güldürmeye devam ediyor. Baby Daddy yeni sezonuyla ekranlarda…

5) Trial & Error (Yeni Dizi)

New York'lu avukat Josh Segal ilk büyük davası için küçük bir güney kasabasına gider. Görevi, eşinin cinayeti ile suçlanan bir şiir profesörünü savunmaktır. Bir tahnitçi dükkanının arkasında bulunan ofise yerleşir. Müvekkilinin sürekli suçlu gibi tuhaf davranışları yüzünden Josh, bu ilk davasını kazanmanın kolay olmayacağını anlar.

6) Hap and Leonard (2. Sezon)

Hap ve Leonard’ın hayatlarına yolculuğumuz bu sezonda da devam edecek. İlk sezonunda kendine has bir izleyici kitlesi edinmeyi başaran kara mizah dizisi Hap and Leonard, ikinci sezon bölümleriyle ekranlardaki yerini aldı.

7) Greenleaf (2. Sezon)

Afro-Amerikan bir aile olan Greenleaf ailesinin sır ve yalanlarla dolu yaşamlarına yolculuğumuz ikinci sezonda da devam edecek. Greenleaf ikinci sezonuyla ekranlarda…

8) Iron Fist (Yeni Dizi)

Netflix’in Marvel evrenindeki yeni durağı olan ve bizleri yeni bir süper kahramanla tanıştıran Iron Fist’in konusu şu şekilde: Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Danny Rand, dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı New York’a geri dönen Danny Rand, benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır.

9) The Last Kingdom (2. Sezon)

Son yılların en dikkat çeken İngiliz dönem dizilerinden olan The Last Kingdom, uzun bir aradan sonra tekrardan aramızda… Uhtred’in mücadelesi, ikinci sezonda da devam edecek. Sezonun ilk bölümü, dizinin hayranlarının beklentilerini karşılamış gibi görünüyor.

10) The Originals (4. Sezon)

Köken vampirlerinin diğer doğaüstü güçlerle olan mücadelesi bu sezonda da devam edecek. Mikealson Kardeşler’in yaşamlarını merkeze alan The Originals, dördüncü sezonuyla ekranlara döndü.

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt