Masterchef jürilerinden taze açıklamalar var!

1 dakikada okuyabilirsiniz

TV 8 ekranlarında izleyiciler ile buluşan Masterchef programının jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu MAG yazarı Danilo Zanna’nın sayfalarına konuk oldu. İki özel insanla çalışmanın kendisi için çok önemli olduğunu belirten Zanna, “ Kamera önünde ve arkasında çok eğlendiğim ve mutlu hissettiğim şahane bir ekiple aile oldum”diyerek röportajına başlıyor.

Mehmet Yalçınkaya: ” Öyle göründüğü gibi devamlı bağırıp çağıran bir adam değilim”

Danilo Zanna’nın sorularını yanıtlayan ünlü şefler kendileri ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. “İş hayatının verdiği bir stres var ve ekranda daha stresli oluyorum. Günlük hayatta da normal bir insan gibiyim aslında. Öyle göründüğü gibi devamlı bağırıp çağıran bir adam değilim yani” diyen Mehmet Yalçınkaya, gittiği restoranların önce özelliklerine daha sonra konseptine baktığını söylüyor.

Somer Sivrioğlu: “ Normalde daha sinirliyim aslında”

Normalde daha sinirli biri olduğunu belirten ünlü şef Somer Sivrioğlu, “Ekranda beni izleyen personelim “Şef sen neden bu kadar sakinsin? Normalde biz yapsak daha çok tepki verirsin diyorlar” Bir restorana gittiğinde o restoranın imza yemeğini sipariş ettiğini belirten Sivrioğlu, “Bir restorana ikinci ve üçüncü kez gidiyorsam denemediğim lezzetleri denerim” dedi.

Yurt dışı tercih rotalarından ve yeme içme sektörüne dair bilinmeyenleri anlatan ünlü şeflerin özel röportajı MAG Ekim sayısında ünlü şef Danilo Zanna’nın sayfalarında.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.