Gökhan Alkan’ın olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Gökhan Alkan, son zamanların en gözde isimlerinden bir tanesi… Final yapan dizisi Seviyor Sevmiyor’dan ve bir ekran fenomeni olan karakteri Yiğit Balcı’dan sonra gözler yeni projesine çevrildi bile! Gökhan Alkan’ın yeni projesinde kimlerle partner olabileceğini düşündük ve yazıya döktük. Buyurun!

Özlem Yılmaz


Fotoğraf: Özlem Yılmaz Instagram

Kara Ekmek isimli dizisinden sonra ekranlarda  görmeyi özlediğimiz isimlerden birisi Özlem Yılmaz… Duru güzelliği, sade duruşu ve yeteneği ile izleyicinin beğenisini kazanıyor. Gökhan Alkan’la ikisini yan yana getirince ise naif bir görüntü çıkıyor ortaya… İdealist bir doktor ve meslektaşı –aynı zamanda hayat arkadaşı- olsa nasıl olur? Doğru işlenecek bir aşk hikayesiyle beraber, bu ikiliyi her hafta evimize konuk etmeye hazırız diye düşünüyorum.

Hazal Kaya


Fotoğraf: Hazal Kaya Instagram

Güzel gözleriyle gözümüzü, yetenekleri ile de ekranımızı güzelleştiren ve şenlendiren bir isim Hazal Kaya. Uyumlu olacaklarını düşündüğümüz bu ikiliyi, klasik ama seyirciye kendini izleten bir zengin– fakir çatışmasında izleyebiliriz. Dram yönü ağır basan bu hikayeyi bu ikinin çok güzel kaldıracağını düşünüyorum. Seyirci de benimle hem fikir olur bence!

Özge Özpirinçci


Fotoğraf: Özge Özpirinçci Instagram

Enerjik, pırıl pırıl bir oyuncu Özge Özpirinçci… Evimize konuk olan sevimli bir kız çocuğu havasında desem yanlış olmaz. Samimiyetiyle beğenimizi kazanan bu ismi Gökhan Alkan’la bir arada düşündüm. Eee, hiç kötü olmadı! 🙂 Hayattaki bütün duygularını uç noktalarda yaşamayı seven, deli dolu, enerjik bir erkek ve bu erkeği dizginleyebilecek bir aşk! Güzel işlenirse enfes bir iş olur, severek izleriz. 🙂

Burcu Özberk


Fotoğraf: Burcu Özberk Instagram

Ekranın doğal güzelleri arasında olan, içi enerji dolu, samimiyetiyle tanıdığımız bir isim; Burcu Özberk! Güldüğünde güldüren, ağladığında ağlatan ve karşısındakine karakterini hissettiren bir oyuncu… Başarıya giden yolculuğunda Gökhan Alkan’la beraber güzel bir çift olabileceği kanısına vardık. Hırslı, asi ve yalnız takılmayı seven bir avukat… İstediklerini büyük bir hırsla gerçekleştirdiği bu hikayesinde onu aşkla tanıştırmak nasıl olurdu? Kendine güvenen ve şık bir kadın bir erkeği ne derece etkileyebilirdi? Bayıla bayıla izleyeceğimiz bir konu olur, duyun isteğimizi lütfen! 🙂

Burcu Kıratlı 


Fotoğraf: Burcu Kıratlı Instagram

Sade ve bir o kadar güzel yüzüyle bir bakanı bir daha baktırıyor adeta… Burcu Kıratlı şimdilerde Aşk ve Mavi dizisinin başrolünde fakat ilerleyen zamanlarda bu ikiliyi güzel bir projede izlemeyi çok isteriz. İş adamı bir erkek, onca işinin arasında aşkına zaman ayırır mı? Bu aşk hiç ummadığı birine karşı olursa? Kız arkadaşının kuzenine aşık olan bir adam… Sevdiği kızdan soğuyup gerçek aşka ulaşmasını izlemek nasıl olurdu? Hırslı, rekabetçi bir ilişki. Konu biraz karışık ama güzel işlenirse ortaya çok güzel şeyler çıkabilir kanımca 🙂

Bonus!

Hande Doğandemir


Fotoğraf: Hande Doğandemir Instagram

Bu ikiliyi ben uyumsuz buluyor olabilirim ancak iki tarafın bazı sevenlerinden yoğun istek var. Yoğun istek kadar, benim gibi düşünenler var. Farklı iki tarafın sesini duyurmak gerekirse; beraber nasıl görüneceğini bilmediğimiz bu ikiliyi, kafamızdaki soru işaretlerini silecek bir projede izlersek sanırım her iki tarafı da memnun etmiş oluruz. İkiliye daha çok sert roller yakışırdı ama dediğim gibi ben istekli taraftan değilim. 🙂 Ola ki günün birinde yan yana olurlar, izleyeceğiz. 🙂 Karar sizin sevgili yapımcılar ve cast direktörleri..

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.