Yeni dizi Babil’in ilk tanıtımı yayınlandı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu’nun olduğu Babil (The Chosen) tanıtımı dün sosyal medya kanallarından hızlıca yayıldı ve duyuldu. Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı dijital proje’nin kanalı ise beIN Connect (Digitürk) olacak. Yani dizi herhangi bir ulusal kanaldan değil, internet üzerinden yayınlanacak. Tanıtımı hemen buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstleniyor. Babil’in 2020’de yayında olacağı da söylentiler arasında… Merakla bekliyoruz!

Genel hikaye ise şöyle;

İrfan, prestijli bir üniversitede idealist bir ekonomi profesörüdür. Bir gün aniden işinden kovulur. Aynı süreçte oğluna ölümcül bir hastalık teşhisi koyulur ve fazlasıyla paraya ihtiyacı vardır. Bir türlü iş bulamayan ve kara listeye alınan İrfan fazlasıyla çaresizdir.

Olaylar bu şekilde ilerlerken İrfan ve arkadaşı Egemen bir emlak düzenbazlığı yapmaya karar verirler. Bu son şanslarıdır. Beklemedikleri kadar kısa sürede fazlasıyla başarılı olurlar ve para kazanırlar. Ancak mafya peşlerine düşer. Ve ülkenin en büyük dolandırıcılık davalarından birinin ortasında kalırlar. Ve bu süreçte İrfan, karısı, eski nişanlısı ve en yakın arkadaşı arasında sırlar ortaya çıkmaya başlar.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.