Paramparça veda pastasını kesti!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban ve Mine Tugay’ın paylaştığı Paramparça’nın final bölümünün çekimi tamamlandı.


Fotoğraf: ALL İletişim

Üç sezondur Star TV’de yayınlanan ve Pazartesi akşamlarına damga vuran, dünyada 50’den fazla ülkede yayınlanan ‘Paramparça’, 27 Mart’ta yayınlanacak final bölümü ile Türkiye’de ekranlara veda edecek. Paramparça ekibi, final sahnesinin çekiminin tamamlanmasının ardından, üç yıldır ana mekan olarak kullandıkları tarihi Edip Efendi Yalısı’nda buluşarak pasta kesti.


Fotoğraf: ALL İletişim

Hüznün ve mutluluğun bir arada yaşandığı anlarda, Paramparça ekibi birlikte hatıra fotoğrafı çektirirken, Paramparça’ya Cihan karakteri ile hayat veren Erkan Petekkaya “Böyle büyük bir yapımı gerçekleştiren, emeği olan herkese çok teşekkür ederim” dedi. Dilara karakteri ile çok sevilen Ebru Özkan Saban ise, üç sezon boyunca unutulmaz anlar yaşadıklarını belirtti ve “Hepinize çok teşekkür ederim. Herkes hakkını helal etsin. Çok güzel bir işe imza attık. Bir gün yeniden buluşacağız” diyerek ekip arkadaşlarına sarıldı. Paramparça ekibi birbirlerine alkışlarla veda etti.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.