Hayranlarının “Geri Dönse Keşke!” dediği diziler!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Günün yorgunluğunu atmak, gündemden uzaklaşmak, bazen de sadece hayallere dalmak için akşamları ekran karşısına geçip dizi izliyoruz. Saatlerimizi verdiğimiz diziler bir anda bitince boşluğa düşüp geri döndüğünün, tekrar başladığının hayallerini kurmaya koyuluyoruz. Peki hayranlarının bu hayallerini kurduğu diziler hangileri? Gelin şöyle bir göz atalım bu dizilere!

1- Aşk Laftan Anlamaz


Fotoğraf: Show Tv

Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz’in yer aldığı dizinin bitişi henüz taze… Finalini izleyip memnun kalmayanlar ya da memnun kalıp da sonrasını merak edenler diziyi sosyal medyada hala yad ediyorlar. Hayat ve Murat yani nam-ı diğer HayMur hayranları bu işin peşini henüz bırakmış değil.

2- Kiralık Aşk


Fotoğraf: Star Tv

Gelmiş geçmiş en büyük hayran kitlelerinden birine sahip olan Kiralık Aşk biteli çok olsa da hayranları kendilerinin deyimiyle artık bir aile… “KA” ailesi de tıpkı diğer hayranlar gibi bir anda organize olup sosyal medyayı ayaklandırma potansiyeline sahip. Elçin Sangu ve Barış Arduç’un canlandırdığı Ömer ve Defne yani nam-ı diğer DefÖm hayranları diziyi hiçbir zaman unutmuyor, unutmayacak da.

3- Bir Aşk Hikayesi


Fotoğraf: Fox Türkiye

Seçkin Özdemir ve Damla Sönmez’in başrollerinde olduğu Bir Aşk Hikayesi, bitişinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala çok özlenen diziler arasında… Korkut Ali ve Ceylan’ın aşkının devamını izlemek isteyenler, keşke geri dönse diye iç çekenler Google’da kendilerini sürekli aratıyorlar.

4- Güneşin Kızları


Fotoğraf: Kanal D

Başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Berk Atan ve Burcu Özberk’in yer aldığı dizi bir anda ilgiyi üzerine çeken Ali ve Selin yani Alsel, Savaş ve Nazlı yani SavNaz çiftleri ile efsaneler arasına girmeyi başardı. Dizi ne kadar sürse hayranlarına yetmeyecekti, öyle de oldu. Şimdi hayranlar her özlediklerinde diziyi ve çiftleri sosyal medyada bol bol anıyorlar.

5- Leyla İle Mecnun


Fotoğraf: Trt 1

Trt 1’de üç sezon yayınlanan absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun sosyal medya ve internet ortamlarında konuşula konuşula fenomen haline gelen dizilerden oldu. Senaryosunu Burak Aksak’ın yazdığı başrollerinde Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer aldığı dizi şu aralar Netflix’te olması sebebiyle tekrar gündemde.

6- Poyraz Karayel


Fotoğraf: Kanal D

Acımız çok taze albayım! Mutsuz sonlar kolay unutulmaz. Poyraz Karayel de mutsuz sonu seçerek kendisini efsaneler arasına yazdırdı ve aslında kendisini geri dönüşü olmayan bir yola sapladı. Başrollerinde İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı dizi Ayşegül ve Poyraz’ın acı sonu ile ekranlara veda etti. Geri dönse hayalleri kurulsa da artık çok zor be! Gerçi “Poyraz Karayel film olacak!” haberi şimdilerde konuşulmaya başlanan bir durum, film sinemalara geldiği anda inanılmaz bir kitlenin sinema salonlarına koşacağı kesin!

7- Kaçak Gelinler


Fotoğraf: Star Tv

Başrollerinde Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe ve Fırat Albayram’ın yer aldığı Kaçak Gelinler’in ekran serüveni çok uzun olmadı ama birçok izleyiciyi kendisine tutkun etmeyi başardı. Şimdi tekrar ekranlara dönse izlenir mi bilinmez ama bu istekte olan bir çok hayranın da olduğu bir gerçek… Özellikle Selin Şekerci’nin canlandırdığı Şebnem Gürsoy karakteri unutulmazlar arasına girdi, aforizmaları hala dillerde…

8- Sana Bir Sır Vereceğim


Fotoğraf: Fox Türkiye

Başrollerinde Esra Ronabar, Murat Han, Ekin Koç, Demet Özdemir’in yer aldığı 2013 yılında FOX Türkiye’de yayınlanan dizi, düşen reytingleri sebebiyle ekranlara veda etmişti. O zamandan beri hayranlarının aklında yer eden dizi tekrar geri dönse hayranları pek sevinirdi ama o zaman seyredilmeyen şimdi seyredilir miydi orası biraz şüpheli! Aslında deneyip görmek lazım, ne dersiniz?

9- Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi


Fotoğraf: Star Tv

Başrolünü Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı dizi 3. Sezonluk yayın hayatıyla efsane diziler arasında yer aldı. Dizinin aynı zamanda iki tane filmi de bulunsa da hayranları ondan hiçbir zaman vazgeçmedi ve hala geri dönmesini istiyor. Üstelik bunun ihtimali hala sıcak. Emrah Serbest senaryonun hazır olduğunu söylüyor ama geleceği belirsiz.

10- Kiraz Mevsimi

FOX Türkiye’nin iki sezon süren dizisinin hayranlarının gönlünde ayrı bir yeri var. Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel’in başrollerini paylaştığı dizi 59. Bölümünde final yaptı. Şimdi ise Netflix’in yerli diziler kategorisinde yer almakta. Uzun süre geri dönmesi istendi, şimdi ise kalplerdeki yerini iyice sabitledi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı