2017’nin en çok merak edilen süper kahraman filmleri!

2 dakikada okuyabilirsiniz


Süper kahraman filmi tutkunlarını şöyle alalım… Bu yıl (hali hazırda vizyona girenlerle beraber), hepsi birbirinden güzel filmlerle beraber olacağız. Bizlere farklı diyarların kapısını açan ve bu hayatta “imkânsız” diye bir şeyin var olmadığını kanıtlayan süper kahramanları, farklı filmlerde ve karakterlerde izliyoruz. İşte 2017’nin en çok merak edilen süper kahraman filmleri…

1) Guardians of the Galaxy Vol. 2 (28 Nisan 2017)

2014 yapımı Galaksinin Koruyucuları filminin devam niteliği olan filmde; Koruyucular, bir yandan düşmanlarına karşı mücadele ederken, bir yandan da Starlord olan Peter Quill’in gizemlerle dolu geçmişinin sırlarını çözmeye çalışıyor. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, çizgi romanlardaki favori karakterler de kahramanlarımızın yardımına koşuyor.

2) Wonder Woman (2 Haziran 2017)

Sadece savaşçı kadınların yaşadığı Themyscira Adası’nda büyeyen, Diana yani nam-ı diğer Wonder Woman, üstün savaş yeteneklerine sahip yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor’ı kurtaran Diana, kendisinden dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu öğrenir. Bunun üzerine Diana dünyaya gelir ve savaşı sonlandırmak için mücadele etmeye başlar.

3) Transformers: The Last Knight (23 Haziran 2017)

Dünyaca ünlü serinin beşinci filminin konusu Kral Arthur’un Kılıcı ve Nazi dönemine dayanıyor… Izabella ailesini Chicago’da kaybetmiş ve yanında sadece Sqweeks adlı bir robot kalmıştır. Megatron’un amacı ise dünyayı yok etmek değil, hükmetmektir. Bu yüzden Lennox ile anlaşacaktır.

4) Spiderman: Homecoming (7 Temmuz 2017)

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın etkisini hâlâ atlatamamış olan Peter, kendini kanıtlama çabasına girmeye başlamıştır. Hayatını normal yaşamaya çalışan Peter’ın asıl isteği ise suçlularla savaşmak ve dünyayı daha güveni hale getirmektir. Peter; bir yandan düşmanlarıyla mücadele ederken, bir yandan da sevdiklerini korumaya çalışmaktadır.

5) The Lego Ninjago Movie (22 Eylül 2017)

The Lego Ninjago Movie; gündüzleri sıradan birer öğrenci, geceleri birer savaşçı olan altı ninjanın, yaşadıkları Ninjago adasını koruma mücadelesini anlatıyor.

6) Thor: Ragnarok (3 Kasım 2017)

Marvel’ın çekiçli süper kahramanı Thor’un üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanıklık edeceğiz. Thor evrenin sığ bir köşesinde hapsolmuş ve bir çıkış yolu aramaktadır. Bu arada da tüm Asgardlıları yok edecek Ragnarok zamanı gelmiştir. Thor Asgard’ı kurtarabilmek için önce serbest kalmalı, bunun de için ölümcül bir yarışmadan galip çıkmalıdır.

7) Justice League (17 Kasım 2017)

DC evreninin en önemli kahramanlarını beyazperdeye aktaracak olan filmde, kahramanlarımız insanlığa tehlike yaratacak yeni tehdit karşısında birleşme kararı alırlar. DC tutkunlarının uzun zamandır beklediği filmde; Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquanman gibi süper kahramanları izleme şansı yakalayacağız


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı