2019-2020 yerli dizi sezonunun erken finalleri hangi dizilerden geldi?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bu sezon biraz basit bir tabirle “fırtına gibi” başladı. Geçtiğimiz sezondan bu sezona transfer olan dizilerden bir kısmına veda ettik. Yeni başlayanlardan bekleneni veremeyenler oldu. Ve günüyle alakalı “Acaba bundan sonrası ne olur?” denilen durumlar var. Öncesinde final yapan dizilerden / final yapacaklardan bahsedeceğiz. Sonrasında ise “Acaba biter mi?” diyecekleri bir gözden geçireceğiz. Buyurun!

1- Kardeş Çocukları / Star TV

İlk sezonuyla yakaladığı rüzgarı ikinci sezona başlarken yakalayamadı. Yeni diziler, gün değişikliği ve ekseninden kayan hikayesi ile final kaçınılmaz hale geldi.

2- Kuzgun / Star TV

İlk sezonuyla kendine has bir izleyici kitlesi kazanan ancak hep “Acaba devam edecek mi?” sorusu taşıyan Kuzgun, ikinci sezona yeni transferlerle başladı. Ancak ne Onur Saylak, ne Nilperi Şahinkaya Kuzgun’un ömrünü uzatmaya yetmedi.

3- Bir Aile Hikayesi / FOX

Orijinali This Is Us’ın altıncı sezona kadar onay alması Bir Aile Hikayesi’ni pek etkilemedi. Dizi ilk sezonuyla biraz kıpırdanmıştı ama ikinci sezonda ışığını kaybetti.

4- Sen Anlat Karadeniz / atv

Geçtiğimiz iki senenin en çok konuşulan, hakkında en çok sosyal medya paylaşımı yapılan ve izlenen dizilerinden biriydi Sen Anlat Karadeniz… Geçtiğimiz sezonun sonlarında başlayan senaryo sıkıntıları yeni sezona taşınınca final zamanı geldi çattı.

5- Her Yerde Sen / FOX

Final haberi gün değişikliği sonrası bekleniyordu. Geçtiğimiz yazın yeni sezona kendini taşıyan nadir işlerinden biri olan Her Yerde Sen’in 23. bölümde final yapacağı açıklandı.

Ve “Acaba?” dediklerimiz…

1-Kurşun / FOX

AB ve ABC grubunda daha iyi sonuçlar alsa da Total grubu diziyi henüz pek sahiplenmedi. Ne dersiniz? Dördüncü bölümden sonra bir kıpırdanma olur mu? İki hafta içinde atv’de Kuruluş:Osman’ın başlayacağını da hatırlatalım.

2- Sevgili Geçmiş / Star TV

Hakkında yavaş yavaş “10 bölümde final yapar.” haberleri çıkmaya başladı. Bununla beraber Ferhat ile Şirin gibi iddialı bir işte iki hafta içinde karşısına gelecek. Üç grupta da reytingler pek parlak değil…

3- Kimse Bilmez / atv

Yaz aylarında yakaladığı grafiği devam ettiremedi. O Ses Türkiye’nin sezonu ilerliyor, Savaşçı yerini koruyor. Maçlar da var. Yakın zamanda final haberi gelir mi? İzleyip göreceğiz.

4- Zalim İstanbul / Kanal D

Sezon başından beri “Final yapabilir.” söylentisi dolanıp duruyor. Ancak Nedim’in eve dönmesi ile işler hareketlenecek gibi görünüyor.

5- Çocuk / Star TV

Reytingleri başladığı günden beri çok parlak durumda olmadı. Gelecek hafta Salı akşamı yarışına Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’lu Azize’de katılacak. Erken final kapıda olabilir.

6- Elimi Bırakma / Trt 1

Gün değişikliği iyiye işaret değildir diye düşünüyoruz. Ancak Elimi Bırakma’nın kemik izleyicisi de var. İzlenme oranı kayıplarına rağmen yola devam edebilir.

7- Şampiyon / Trt 1

Başladığı günden beri çok bir etki yaratmadı. Sessiz sakin bir şekilde yoluna devam ediyor. Hikayesini tamamlamadan bitmez gibi görünüyor. Ama çok uzun süre devam etmeyeceği de ortada gibi…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.