Pantene’nin yeni marka elçisi Demet Özdemir oldu!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Pantene’in yeni marka elçisi, son dönemde yeteneği, gücü ve başarıları ile adından söz ettiren güzel oyuncu Demet Özdemir oldu. Pantene’in yenilenen dünyasının tanıtıldığı gecede, marka, her kadını güne ‘’Gün Benim Günüm’’ diyerek başlamaya davet etti. Birçok ünlü ismin katılımıyla Soho House’da gerçekleştirilen lansmanda Demet Özdemir, güçlü ve bakımlı saçları ve ,enerjisi ile davetlileri büyüledi.

Kadınları saçlarının en iyi haline kavuşturarak her gün #GünBenimGünüm diyerek güne başlamaya davet eden Pantene, kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayarak, günün getirdiklerine karşı hazır olmalarını amaçlıyor. Bu kapsamda Demet Özdemir ile gerçekleştirdiği fotoğraf çekiminin backstage görüntülerini gecede davetliler ile paylaştı. Demet Özdemir’in objektiflere yansıyan pozitif enerjisi ve neşeli tavırları izleyenlerden tam not aldı. Türkiye’de ve dünyada marka elçisi olarak her zaman güçlü, başarılı ve sevilen isimler ile iş birliği gerçekleştiren Pantene, şimdi de güçlü saçları ve enerjisiyle milyonları ekrana kitleyen Demet Özdemir ile Pantene Saçı ışıltısını yayacak.

Demet Özdemir ne dedi?

Soho House’da gerçekleşen lansmanda, Pantene ailesine katılmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ve her gün binlerce kadınla birlikte güne #GünBenimGünüm diyerek başlamanın heyecan verici olduğunu belirten Demet Özdemir; ‘‘Hayatımda özel bir yere sahip olan Pantene ile bu güzel yolculuğa başladığım için çok mutluyum. Pantene ile hikayem bu iş birliğimizden çok daha önce başladı. İlk gençlik yıllarımdan beri benim için yeni yıkanmış saç kokusu eşittir Pantene kokusu.. Bu yüzden de markayı severek kullanan biri olarak şimdi Pantene’in yeni marka elçisi olmak benim için çok değerli. Güne yüksek bir enerji ile başlamak, pozitif olmak, içimdeki gücü yansıtmak benim için çok önemli. Bunun için benim de her kadın gibi kendimden emin ve kendi görüntümden mutlu olmam lazım. Pantene marka ekibi ile biraraya geldiğimizde araştırma sonuçlarından ve kadınların saçları ile ruh durumları arasındaki ilişkiden bahsettiklerinde gerçekten çok etkilendim. Çünkü benim için de saçlarım çok önemli ve saçlarımın iyi görünmesi beni her zaman motive ediyor. Aynada gördüğüm güzel saçlar beni daha güçlü hissettiriyor, her şeyin üstesinden gelebilirim hissi veriyor.”

“Böylece Pantene ile yolculuğumuza her kadının güne ‘’Gün Benim Günüm’’ diyerek başlamasını sağlamak amacıyla çıktık. Bu yolculukta tüm kadınların saçlarından başlayarak aslında kendilerinden mutlu olmalarını,içlerindeki o güzel enerjiyi dışarıya yansıtmalarını diliyorum. Ve kadınların hayatına dokunan çok sevdiğim bir markanın elçisi olmaktan da gurur duyuyorum.” diyerek Pantene ile yeni işbirliğine dair düşüncelerini paylaştı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı