Demet Özdemir Azerbaycan’da “Gün Benim Günüm” dedi!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Saç bakımında dünya lideri Pantene, yeni marka elçisi Demet Özdemir ile Bakü’de gerçekleştirdiği basın toplantısında yenilenen Pantene dünyasını Azerbaycan basınına tanıttı. Azerbaycan’da dizileri sevilerek takip edilen güzel oyuncu, basın toplantısı öncesi şehrin tarihi bölgelerini gezerek, geleneksel yemeklerinden lüle, dolma, pilav ve şekerbura yedi. Kız Kulesi’ni ziyaret eden güzel oyuncu, bu sırada hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Fotoğraf çekilmek için sıraya giren hayranlarını kırmayan Özdemir, bu ilgi karşısında mutluluğunu dile getirdi. Şehir gezisi sonrası Azeri ünlülerin katılımı ile gerçekleşen özel bir parti ile geceye devam edildi.

Azerbaycan basının ve influencerlarının katıldığı basın toplantısında, Özdemir ile birlikte yeni dönemde Pantene’in her kadının harika saçları ile kendini daha canlı, enerjik ve dinamik hissetmeleri amaçladıkları aktarıldı. Pantene dünya genelinde 11 ülkede yaptığı araştırmada her 10 kadından yalnızca 1’in saçlarının güzel olduğunu düşündüğünü ortaya çıkardı. Bundan yola çıkarak yeni dönem mesajını ‘’Gün Benim Günüm’’ olarak belirleyen Pantene, kadınları saçlarının en iyi haline kavuşturarak günün getirdiklerine karşı hazır hissetmelerini istiyor.

Güzel ve bakımlı saçları ile büyüleyen Demet Özdemir, hayatında özel bir yere sahip olan Pantene ile başladığı bu güzel yolculuktan ve saç bakım tüyolarından bahsetti. Saçlarının gün içindeki modunu belirleyen en önemli faktör olduğunu belirten Özdemir, ‘’Benim için saçlarım çok önemli ve saçlarımın iyi görünmesi beni her zaman motive ediyor. Aynada saçlarımı güzel gördüğümde daha güçlü hissediyor, her şeyin üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum. Böylece Pantene ile yolculuğumuza her kadının güne ‘’Gün Benim Günüm’’ diyerek başlamasını sağlamak amacıyla çıktık. Bu yolculukta tüm kadınların saçlarından başlayarak aslında kendilerinden mutlu olmalarını, içlerindeki o güzel enerjiyi dışarıya yansıtmalarını diliyorum.’’ dedi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.