Sonsuz Aşk’ın müzikleri Toygar Işıklı imzalı!

2 dakikada okuyabilirsiniz


Başrollerini Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı TAFF Yapımı Sonsuz Aşk filminin müzikleri ünlü müzisyen Toygar Işıklı imzasını taşıyor. 24 Mart’ta izleyiciyle buluşan ve büyük beğeni toplayan Sonsuz Aşk’ın müziklerini yaklaşık 1 ay süren çalışmanın ardından tamamlayan Toygar Işıklı, filmde izleyenleri kimi zaman güldürürken, kimi zaman ise hüzünlendiriyor. 


Fotoğraf: ALL İletişim

Türkiye başta olmak üzere yurt dışında bir çok başarılı projenin müziklerine imza atan Toygar Işıklı, Sonsuz Aşk filmi ve müzikleri ile ilgili olarak ‘Filmi izlediğimde karakterlerin dünyalarının birbirinden çok farklı oluşu ve iki farklı dünyanın bir araya gelişi beni etkileyen başlıca unsurdu.


Fotoğraf: ALL İletişim

Filmin müziklerini bestelerken benim için en önemli nokta, filmdeki duygu dönüşümü oldu. Duyguları yansıtmak için bir besteci olarak, film için yazdığım ana tema melodisini bambaşka orkestrasyonlarla hem gülümsetirken, hem de ağlatırken kullanabilmek çok önemliydi. Bu ana temayı farklı soundlarda çeşitleyerek izleyiciye aktarabilmek istediğim müzik dilinin anahtarıydı. İzleyenler filmdeki hikaye akışına paralel olarak, müziğin de dönüşümünü net bir şekilde hissedecekler’ dedi.


Fotoğraf: ALL İletişim

Filmde özellikle Doktor Can’ın (Murat Yıldırım) ameliyathane sahnesinden çok etkilendiğini belirten Toygar Işıklı ‘Beni en heyecanlandıran sahne ise müziğin adeta filmdeki başka bir başrol konumuna geçen ‘Ameliyathane’ sahnesiydi. O sahneye ayrı bir dikkatle çalıştım ve sonuç benim için mutluluk verici oldu’ dedi.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı