BluTV’den yeni bir proje: Afili Dostlar!

1 dakikada okuyabilirsiniz

BluTV, içerik yelpazesine farklı türdeki programları eklemeye devam ediyor. ‘Afili Dostlar’ adlı yeni yapımda, Türkiye’nin en çok okunan kültür ve sanat dergilerinden Ot’un yazar, çizer ve içerik üreticileri afili dostlarıyla bir araya gelerek üretimleri, sanata ve kültüre ilişkin tecrübe ve fikirlerini birbirleriyle paylaşıyor.

Özel yapımlardan yabancı dizilere, kısa film ve belgesellerden ödüllü filmlere kadar geniş bir içeriği kullanıcılarına sunan BluTV, yepyeni bir programı ekranlara taşıyor: ‘Afili Dostlar’. 5 Aralık’tan itibaren her hafta Perşembe günü yayınlanacak programda Ot Dergi’nin yazar, çizer ve içerik üreticileri afili dostlarını ağırlıyor. Farklı disiplinlerde iş üreten, alanlarında tanınmış iki dost sanatçının bir araya gelip üretimleri, sanata ve kültüre ilişkin tecrübe ve fikirleri hakkında sohbet ettikleri program, izleyenlere ilham verecek.

Bu yaratıcı serinin ilk bölümünde yazar Murat Menteş ve müzisyen veYASİN (Hey Douglas), Bomontiada’da buluşarak hem mekanda yer alan sergiyi geziyorlar hem de edebiyat ve müzik başta olmak üzere pek çok konuya dair konuşuyorlar. ‘Afili Dostlar’ın ilerleyen bölümlerinde seyirciler, Selçuk Erdem, Harun Tekin, Pelin Batu, İsmail Saymaz, Tuna Kiremitçi ve Tuvana Türkay gibi isimlerin keyif dolu, samimi sohbetlerine eşlik edecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.