Boran Kuzum ve Miray Daner “Saygı” için yeniden bir arada!

1 dakikada okuyabilirsiniz

BluTV ve Inter Medya, Türk dizi tarihinin hafızalara kazınan fenomen karakterinin hikâyesini gerçekleştirmek için hazırlıklara başladı. Geçtiğimiz günlerde duyurulan proje, ünleri ülke sınırlarını aşan ve son yılların en sevilen çiftine hayat veren iki oyuncuyu yeniden bir araya getiriyor. Miray Daner ve Boran Kuzum, ‘Saygı’ dizisinde başrolleri Nejat İşler’le paylaşacak.

BluTV ve Inter Medya, 2020 yılında Türkiye’nin fenomenleşen anti kahramanı Ercüment Çözer’in bilinmeyen hikayesini seyircilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan ‘Saygı’ adlı dizi için BluTV’den müjdeli haber geldi.

2018 yılında ABD’nin realite şov ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği ‘En İyi TV Çifti’ anketinde ilk kez bir Türk dizi çifti olarak yarışan ve dünya çapında çok izlenen dizilerin çiftlerini geride bırakan ikili, ‘Vatanım Sensin’in ardından ilk defa birbirleriyle karşılıklı oynayacaklar. Dizinin bitmesinin ardından bugün bile hala hem Türkiye hem de özellikle Arjantin’deki hayranlarının sosyal medya mecrası Twitter’da TT’ye taşıdıkları genç oyuncuların rolleri merakla beklenecek.

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek. Behzat Ç. – “Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı dizi yepyeni bir oyuncu kadrosuyla sevenlerinin karşısına çıkacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.