Şili’de Hercai rüzgarı esiyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olan Hercai, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Latin Amerika bölgesinde Şili dahil olmak üzere dokuz ülkeye daha satışı gerçekleşen Hercai’yi ilk yayınlayan ülke, Şili – TVN kanalı oldu. Geçtiğimiz günlerde yayına başlayan dizinin ilk bölümde yer alan salıncak sahnesinden etkilenen kanal, TVN’nin bahçesine “Hercai Salıncağı” kurarak izleyicilere o atmosferi yaşattı. Salıncağı gören dizinin fanları kanalı ziyaret ederek salıncakta çekildikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaştı. Ayrıca geçtiğimiz hafta Prime Time’da yayınlanan bölümüyle %10,1 reyting alan Hercai, Şili’de en çok izlenen program olarak rakiplerini geride bıraktı.

Mia Yapım Banu Akdeniz’in yapımcılığını üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşk masalı”nı konu alan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök ve Duygu Yetiş’in paylaştığı dizinin yönetmenliğini Cem Karcı üstleniyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.