Düet yapsa harika olur dediğimiz oyuncular!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Onlar oyunculuk performanslarıyla olduğu kadar güzel sesleriyle de hepimizi mest ediyorlar! Gerek filmlerde, gerek ekranlarda seslendirdikleri şarkılarla kendilerine bir kez daha hayran bırakıyorlar. Peki hangi oyuncuların birbiriyle düet yapmasını isterdik?

Tolga Sarıtaş – Aslı Enver

Fotoğraf: Cosmopolitan - Muhsin Akgün

İki kardeşi oynasalar ekranda ya da beyazperdede fırtına gibi esecek ikili; Aslı Enver ve Tolga Sarıtaş… Bir gün, bir projede karşı karşıya gelirlerse sadece güzel yeteneklerinin değil, güzel seslerinin de buluşmasını fazlasıyla isteriz. Peki hangi şarkıları seslendirseler muhteşem olurdu? Tolga Sarıtaş’ın Güneşin Kızları için seslendirdiği “Hoşçakal” mı, yoksa Aslı Enver’in İstanbullu Gelin için seslendirdiği “Tutamıyorum Zamanı” mı?

Serenay Sarıkaya – Kıvanç Tatlıtuğ

Fotoğraf: Mavi - Grazia

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ, hayranlarının birara görmeyi fazlasıyla istediği isimlerden… Bir gün onları birlikte izleme şansı yakalarsak güzel seslerinden bir düet dinleme umudumuz olduğunu da düşünüyoruz! Peki hangi şarkıları seslendirseler muhteşem olurdu? Kıvanç Tatlıtuğ’un Kuzey Güney için seslendirdiği “Saçlarını Yol Getir” türküsü mü, yoksa Serenay Sarıkaya’nın İkimizin Yerine için seslendirdiği “Vazgeçtim” mi?

Mehmet Günsür – Miray Daner

Fotoğraf: ELLE - Google Image

Yıllardır kendisine hayran bırakan Mehmet Günsür ve her geçen gün yeteneği ile büyüleyen Mehmet Günsür ile Miray Daner’i müzisyen iki kardeş olarak izlesek, bir taşla birkaç kuş vursak şahane olmaz mıydı? Peki hangi şarkıları seslendirseler muhteşem olurdu? Duygusal bir sahne eşliğinde Miray Daner’in Vatanım Sensin için seslendirdiği ninni mi, yoksa Mehmet Günsür’ün Aşk Tesadüfleri Sever için seslendirdiği “Eylül Akşamı” mı?

Yasemin Allen – İlker Kaleli

Fotoğraf: Mavi - Muhsin Akgün

Cool duruşları ve yetenekleriyle kendilerine ayrı ayrı hayran kaldığımız Yasemin Allen ile İlker Kaleli bir projede birleşse ve bizler de bu proje vesilesiyle onlardan güzel bir şarkı alsak şahane olmaz mıydı? Peki hangi şarkıları seslendirseler şahane olurdu? İlker Kaleli’nin Poyraz Karayel için seslendirdiği “Elleri Ellerime” mi, Yasemin Allen’ın Dönerse Senindir için seslendirdiği “Sorma” mı?

Fahriye Evcen – Ahmet Kural

Fotoğraf: GQ - InStyle

Çok güzel türkü söylediğini bildiğimiz iki ismi yan yana düşünmek, onları bir projede hayal etmek ve düetlerini düşlemek çok doğal değil mi? Peki hangi şarkıları söyleseler harika olurdu? Fahriye Evcen’in Evim Sensin için seslendirdiği “Sen Yarim İdun” mu, Ahmet Kural’ın Kardeş Payı için seslendirdiği “Sivas Türküsü” mü?

Çağatay Ulusoy – Elçin Sangu

Fotoğraf: GQ - Glamour

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden ikisi Çağatay Ulusoy ve Elçin Sangu birlikte bir projede yer alsa, aynı zamanda güzel sesleriyle de kulaklarımızın pasını silse şahane olmaz mıydı? Peki hangi şarkıları söylemelerini isterdik? Elçin Sangu’nun Kiralık Aşk için seslendirdiği “Farketmeden” mi, Çağatay Ulusoy’un Medcezir için seslendirdiği “Kandırdım” mı?

Selin Şekerci – Mert Fırat

Fotoğraf: GQ - Google Images

Gerek cool duruşları, gereke yetenekleriyle hayran kitlelerini günden güne genişleten Mert Fırat ve Selin Şekerci düetini de hayal etmemek mümkün değil. Peki hangi şarkıları seslendirmelerini isterdin? Selin Şekerci’nin Çoban Yıldızı için seslendirdiği “Nanay Türküsü” mü, Mert Fırat’ın Bir Varmış Bir Yokmuş için seslendirdiği “Biraz Unutmak İçin” mi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.