Ölene Kadar’dan final haberi geldi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımını Tims Productions’ın üstlendiği, başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer’in yer aldığı Ölene Kadar dizisi nefeslerin tutulacağı final bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyecek. atv ekranlarında yayınlanan, yapımını Tims Production’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği Ölene Kadar dizisi, 13 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak final bölümünde heyecanı doruğa çıkarıyor.

Ölene Kadar projesi, geçtiğimiz günlerde Cannes’da yapılan televizyon fuarında dünyanın bir çok ülkesinden gelen format satın alıcılarının ilgi odağı oldu. Dizi başladığından bu yana her hafta dünyanın çeşitli ülkelerinde eş zamanlı olarak izlenen ve sosyal medyadan binlerce mesaj alan projeye duyulan ilgi yabancı yapımcıları da harekete geçirdi.

Bu hafta yayınlanan bölümün sonunda oğlu ile sevdiği kadın arasında seçim yapmaya zorlanan Dağhan’ın bu durum karşısında yapacakları herkesin hayatını kökten değiştirecek. Ölene Kadar çok konuşulacak, heyecan dolu final bölümüyle 13 Nisan Perşembe akşamı seyirciyle buluşuyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.