Yeni yabancı dizi izlemek isteyenlere öneriler!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Yabancı dizi izlemek için yeni seçeneklere ihtiyacı olanlara, izleyecek yeni dizi arayanlara… On tane farklı, yeni ve değişik türlerden dizi ile tanışmaya ne dersiniz? Buyurun yazıya!

1- Outsider

Hangi kanal? HBO / Digitürk

Türü: Gerilim – Polisiye

IMDb puanı: 9.1

Konusu? Cinayetler, sıra dışı olaylar, bir yandan polisiye bir mevzu, bir yandan acı çeken insanların hikayeleri… Bir Stephen King kitabı (Yabancı) uyarlaması olan dizi, kitabın ritminden çok daha yüksek bir şekilde hikayesini anlatıyor. 2020’in yeni ve en iyilerinden biri olan bu diziyi izlemelisiniz.

2- Dare Me

Hangi kanal? USA Network

Türü: Suç – Gençlik

IMDb puanı: 6.2

Konusu? Megan Abbott’un çok satan kitabından uyarlanan, karanlık bir gençlik hikayesi anlatan dizi sıradan bir “gençlik hikayesi” olmaktan uzak. “Bullying” mevzularına da inceden göz atıyor. Türü seviyorsanız severek izlersiniz.

3- Everything’s Gonna Be Okay

Hangi kanal? Freeform

Türü: Komedi

IMDb puanı: 6.4

Konusu? Babalarını kaybeden kardeşler bir araya gelirler. Her şey büyük bir acıyla başlar ancak Matilda ve Nicholas’ın kardeşlerini bir arada tutması gerekmektedir. Olaylar gelişir.

4- Avenue 5

Hangi kanal? HBO / Digitürk

Türü: Komedi – Fantastik

IMDb puanı: 6.2

Konusu? Başrolde Hugh Laurie var. Konu uzayda geçiyor, mevzu absürd komedi… Bu iki tanımlama ilginizi çektiyse izleyebilirsiniz.

5- Ares

Hangi kanal? Netflix

Türü: Korku – Gerilim

IMDb puanı: 6.1

Konusu? Ezoterik, tekinsiz ve ilgi çekici bir hikaye… Ancak bölümler ilerledikçe ilginizi hafiften kaybetme durumunuz da olabilir. Boş vaktiniz varsa göz atabilirsiniz.

6- Emergence

Hangi kanal? ABC

Türü: Drama – Gizem

IMDb puanı: 7.2

Konusu? Bir polis memuru, bir çocuğun başına gelen “garip” kazadan sonra bu olayın peşine gitmeye karar verir.  Amerika’da Lost sevenler dizi sevmişler. Bu notu göz önünde tutabilirsiniz.

7- The New Pope

Hangi kanal? HBO / BluTV

Türü: Drama

IMDb puanı: 8.2

Konusu? Jude Law ve John Malkovich karşılıklı döktürüyor. The Young Pope’un devamı niteliğine olan ve “Vatikan Meselesi” konusunu farklı şekilde anlatan bu diziye göz atmalısınız.

8- Giri / Haji

Hangi kanal? Netflix

Türü: Suç – Gizem

IMDb puanı: 7.9

Konusu? Japon bir dedektifin Londra’da yaşayan eski bir suçlu olan kardeşini aramasıyla hikaye başlıyor. Kurgu ya da bölümler çok hızlı değil. Ancak konu fazlasıyla ilgi çekici!

9- Spinning Out

Hangi kanal?  Netflix

Türü: Drama –  Spor

IMDb puanı: 7.8

Konusu? On bölümlük bu dizi, sıradan bir sporcu dramasını anlatmıyor. Karakter anlatımları, hırsın insanların gözünü köreltmesi gibi mevzularda son derece iyi bir hikayeye sahip… I, Tonya’yı sevdiyseniz mutlaka göz atın.

10- Deadwater Fell

Hangi kanal? Channel 4

Türü: Suç – Drama

IMDb puanı: 6.8

Konusu? David Tennant başrolde harikalar yaratıyor. Bir cinayet hikayesinden birçok sır çıkıyor. İzlemeden geçmeyin.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.