Bir Zamanlar Çukurova’da oyun el değiştiriyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Tüm konağın ve Çukurova’lı hanımların gözünün önünde Adnan’ı alevlerin arasından Şermin çıkardı! Züleyha, Şermin’i kız kardeşi ilan etti, yere göğe koyamadı! Tüm bu olan bitene Demir ve Hünkar şüphe ile yaklaşsa da, Haminne’nin mumları yangın yerinde bulununca, onlar da Şermin’in kahramanlığını kabul edip, kendisini bir ev ve 10 altın ile ödüllendirmek zorunda kaldılar! Ama banka hesabındaki tedbiri kaldırmaya yanaşmadılar.

Müjgan, oğlundan bir saniye bile ayrılmak istemezken, Yılmaz’ın oğluna dokunmasına da tahammül edemez hale geldi. Fekeli ve Behice’nin konuşmaları da Müjgan’ın şüphelerini gidermedi!

İhaleye girmek için depolarına yığdığı bakliyat elinde kalan Demir, İstanbul’daki mallarını satarak, tüccarlara borcunu ödemek istedi. İyi bir alıcı geldi haberi ile de çok sevindi. Tam yeni bir ortaklık için toplantıya başladığı sırada, Yılmaz bombayı patlattı! İstanbul’daki tüm malları satın aldığını söyledi! Demir’i adeta çıldırtan bu haber, 52. Bölümün finalinde onu bir uçurumun kıyısında bıraktı! Tüm kızgınlığı ile araba kullanan Demir, hakimiyeti kaybetti ve aracının burnu uçurumdayken durabildi!

Demir, yaşamın pamuk ipliğine bağlı olduğu o arabadan kurtulabilecek mi?Leyla bebek ile 2 çocuklu ve mutlu bir aileye dönüşen Yaman konağına ateş mi düşecek? Yılmaz, elindeki bu koz ile ne yapacak? Müjgan, Yılmaz ve Züleyha’dan şüphelenmeye devam mı edecek?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.